Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Sztori time rövidve fogva :D

Szóval kisebb baráti összeröffenés után hévre pattantam, ahol tekintetem meredten egy lányra szegeztem (sulinkba jár és szerintem cuki is :D )

Szóval néztem őt, ez olyan 2 hónapja volt, néztem 20 percig kb majd leszálltam :D (ő is nézett)


Ez után a suliban mindig nézett ._. ELőtte sose nézett.. MIndegy.. Sokszor észrevettem ha elmennek mellettem a barátnőivel akkor mutogatnak és nevetgélnek stb-stb... Szóval yah sok a gyanús jel, de a mai volt a legfurább, kimentem óra közepén, nem szépítva rám jött a cifr****** szóval a dolgom végeztével épen sétáltam vissza a terembe, de mikor kijöttem a budiról akkor előttem ment el a lány és egyik barátnője (nem vettek észre)

Majd kb ugyanarra mentem mint ők, mire a lány barátnője hátra néz, ekkor vissza nézett és láttam hogy mondott a lánynak valamit, mire ő egyből hátrafordult és nézett, nah ez nekem gyanús volt nagyon is, olyan mintha szólt volna hogy yééé nézd kivan ott vagy nem tudom ._.

Uhh várjunk egyik fő dolgot elfelejtettem, egyszer egy másik barátnője rámköszönt a folyosón, pedig sose beszélgettem vele!

(Visszahuzodó, rocker/ drogos/ emo gyereknek nézek ki (attól függ mit veszek fel) , kivéve ha normálisan öltözök fel, akkor csak szimplán hülyének, ez azért lényeges mert gondoltam lehet csak azért köszönt rám, mert látta hogy szokásosan szar kedvem van (+ akkor épen "rock" napom volt, ezért úgy öltöztem fel) és a testem csak húztam egy adott irányba lomábbnál lomhábban.. Nah mindegy ez a fantasztikus sztori vége, az is lehet hogy csak nevetnek rajtam, hogy yééé nézd ott az a balfa** aki nézett a héven egyszer.

18F



2017. nov. 24. 15:29
 1/2 anonim válasza:
Szerintem várja, hogy megszólítsd. A leírtak alapján érdekelheted, ez amolyan "lányos zavar". Ha neked is bejön, mindenképp kezdeményezz.
2017. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100% hogy bejösz neki :D Én is mindig kibeszélem a barinőimmel, hogy ki az aki tetszik és ugye ők mindig szólnak ha ott van *-* Szerintem menj oda hozzá beszélgetni! ;)
2017. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!