Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti gimis korotokban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti gimis korotokban hogy jelezitek/jeleztétek, hogy bejön egy lány?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy ,,csak" barátként, vagy másként néz rám. Ti hogy jeleznétek ha bejövök nektek?, (azon kívül, hogy jó a segged kő' kóla?)

2017. nov. 24. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
jelzitek*
2017. nov. 24. 17:51
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Osztálytársak előtt sehogy és máshogy sem. Ez egy életképtelen generáció szokj hozzá.
2017. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Először is szeretnem azt mondani ,hogy ha osztalytarsra gondolsz akkor azt jobb elfelejteni.

Másodszor szeretnem elmondani ,hogy ilyen apróbb utalasokkal ,de ha egy kicsit piszkálodik (nem köcsög annyira )akkor az talán lehet annak venni,hogy tetszel neki , de ez nem biztos.

2017. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as, ez a piszkálódós dolog például az én esetemben nem így történt.

A sráccal, aki 10 éves korom óta tetszik, mindig csipkelődünk, piszkáljuk egymást, provokáljuk a másikat... Én mindig is kerestem a társaságát, jól éreztük magunkat...

De én nem tetszek neki. Nem kezdeményezett, nem vette a jeleimet, lett egy barátnője... Azóta már nem is szekáljuk egymást...

18L

2017. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha egy évfolyamba jártok az lehet, csak az osztályon belül nem jó. Az ha mosolyogva néz rád, ha figyel amikor te beszélsz, megpróbál nevttetni. Hidd el nekem én(15f) is ugyanilyen szituációban vagyok egy lánnyal.
2017. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!