Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban aki tetszik, elég sűrűn szoktam látni, tesi óránk szinte mindig együtt van. Bejelöltem fb-n, vissza jelölt és rám is írt, erre persze nem számítottam. Beszélgettünk egy kicsit, de nen igazán tudunk miről, vagyis inkább nem igazán bő beszédű. Tegnap írtam neki valamit és nem látta, nem írt vissza. Ma írtam neki, azt írta hogy azért nem írt vissza mert azt hitte hogy ő írt nekem utoljára..:D

Aztán írt 2 puszi fejet is és amikor megkérdeztem hogy miért kaptam azt írta, hogy azért mert cuki vagyok.


Valahogy közeledni szeretnék hozzá, jobban megismerni stb. Kideríteni, hogy van-e nála esélyem, hogy lehet-e ebből bármi is.

Mit tegyek, hogy ez összejöjjön? Mit írjak neki, hívjam el valahova találkozni, vagy mi?:(

Eléggé tanácstalan vagyok:c


Előre is köszönöm a tanácsokat!:)



2017. nov. 29. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 és 18
2017. nov. 29. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek után nyilván van esélyed. Kezdetnek szerintem menj oda hozzá tesin, beszélgessetek.
2017. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!