Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-18 éves fiúk! Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves fiúk! Ti mit reagálnátok, ha egy ismeretlen lány bejelölne?

Figyelt kérdés

Visszajelölnétek és ennyi?

Ráírnátok, hogy miért jelölt be? Vagy csak simán beszélgetést kezdeményeznétek?

Úgy gondolnátok, hogy tetszetek neki vagy nem is gondolkodnátok az indítékon?

Mit tennétek abban az esetben, ha tetszik a lány és mit ha nem?

(Tegyük fel, hogy nem ismeritek egymást, csak az elmúlt hetekben futottatok össze kétszer is az utcán és összeakadt a tekintetetek)


Bocsi a sok kérdésért, közvélemény kutatást végzek. :D



2017. dec. 1. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

ha messze lakik nem csinalnek semmit.

ha latasbol ismerem elfogadom a jelolest.

ha a kozelbe lakik de nem ismerem, akkor megkerdeznem miert irt de nem fogadnam el

2017. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tegyük fel, hogy nem ismeritek egymást, csak az elmúlt hetekben futottatok össze kétszer is az utcán és összeakadt a tekintetetek"


ebben az esetben megkerdeznem hogy talalt meg

2017. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszaigazolnám és annyi. Ő jelölt be, ha akar valamit, elmondja.
2017. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszajelölnétek és ennyi?

Igen, talán.


Ráírnátok, hogy miért jelölt be? Vagy csak simán beszélgetést kezdeményeznétek?

Ha látásból ismernénk egymást, nem írnék rá, de ha nem, akkor megkérdezném.


Úgy gondolnátok, hogy tetszetek neki vagy nem is gondolkodnátok az indítékon?

Felvetődne bennem a kérdés.


Mit tennétek abban az esetben, ha tetszik a lány és mit ha nem?

Ráírnék, megkérdezném,miért jelölt be. Legkönnyebb kezdeményezés evör.



(Tegyük fel, hogy nem ismeritek egymást, csak az elmúlt hetekben futottatok össze kétszer is az utcán és összeakadt a tekintetetek)

Ezt inkább ne tegyük fel. Kicsit gáz,hogy felkutatsz random embereket, akiket nem is ismersz,és aztán nyomulni készülsz (?). Nő létedre lehetne benned annyi tartás, hohy nem kajtatsz senki után ennyire.

2017. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem kutattam utána, teljesen véletlenül akadtam rá a profiljára másnap. Viszont én is nyomulósnak érezném a kezdeményezést, pont ezért tettem fel a kérdést. :)

2017. dec. 1. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha én nem ismerem, akkor írok neki, hogy miért jelölt be. Ha szimpatikusnak tűnik, akkor szivesen megismerném :D
2017. dec. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van kb ~300 jelölésem facebookon, durván 5 srác van belőle..

Igazából picit bánom, hogy nem fogadtam el a többségüket, mert egész szép lánykává cseperedtek idővel.. :D

Aki szimpi simán ráírok, hogy "szia, ismerlek?", ha visszaír valami érdemlegeset pl: "Szimpatikusnak tűntél, ezért bejelöltelek, remélem nem probléma", ha már találkoztam volna vele, és emlékeznék rá, biztosan kitalálnék valami frappáns szöveget az adott szituációhoz.

kb 16-19 éves koromig jelölgettek, a sok offér már a képeim sem lájkolják :'D #sadface

21f

2017. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Visszajelölnétek és ennyi? - Igen, bár mostmár nagyon megnézem kiket jelölök vissza, nem jelölök vissza, csak úgy mindenkit. (Ha nagyon csúnya a lány, és nem ismerem, akkor nem jelölöm vissza :P)


Ráírnátok, hogy miért jelölt be? - Nem


Vagy csak simán beszélgetést kezdeményeznétek? - Azt sem. Ő jelölt be, írjon ő, ha akar valamit. Teljesen idegennel miért akarnék beszélni?


Úgy gondolnátok, hogy tetszetek neki vagy nem is gondolkodnátok az indítékon? - Nekem ez fordulna meg először a fejemben, de hát melyik fiúnak nem :D :D


Mit tennétek abban az esetben, ha tetszik a lány és mit ha nem? - Ha tetszik talán válaszolnék neki, ha rám írna. Ha nagyon nem tetszene, akkor vissza sem jelölném. :D :D


17/f :D

2017. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vissza szoktam jelölni őket, nem jelent semmit. Én nem szoktam beszélgetést kezdeményezni idegenekkel, el vagyok a saját világomban, ha ők kezdeményeznek bele megyek, de ha nem írnak valami figyelemfelkeltőt az első pár sorban, akkor finoman közlöm, hogy nem vagyok érdekelt az ismerkedésben. Nálam tök mindegy tetszik-e, mert nem akarok kapcsolatot.
2018. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meg dugnam az lenne az elso gondolat. lehet akar en voltam az a szemely!
2018. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!