Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig reménykedek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki már egy ideje nagyon tetszik nekem, viszont állítólag van barátnője. Én mindig is az a fajta ember voltam, aki a végsőkig remél, de most úgy érzem, hogy nem lenne szabad, mégis bennem van az, hogy hátha... Nyilván nem akarnám tönkretenni a kapcsolatukat, mert fordított esetben nekem sem esne jól, de valahogy mégsem tudom kitörölni a fejemből ezt a fiút. Többször is próbáltam már nem rá figyelni, ha megláttam valahol, de egyszerűen képtelen vagyok ezt az érzést megszüntetni magamban. Nem tudom figyelmen kívül hagyni a létezését, a tekintetem mindig rászegeződik. Akárhányszor ott van a közelemben, a szívem szakad meg, mert tudom, hogy foglalt. Így helytelen dolog vágyakozni utána, de... I can't help falling in love with him. :( Mit csináljak?

2017. dec. 4. 03:33
 1/4 anonim ***** válasza:
"Állítólag", inkább járj utána, hogy tényleg van-e.
2017. dec. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak állítólag van baratnője 2 dolgot tehetsz. Vársz szépen, amíg szakítanak ( bár erre sincsen garancia) és utána "próbálkozol". A második opció a felejtés. Ez a nehezebbik, tudom miről beszélek velem is előfordult már. Mérlegelj melyik neked a jobb, de szerintem nem fuss feleslegesen senki után,évekig meg nem tudom mennyire érné meg várni és mérgezni magadat a tudattal, hidd el van olyan biztosan valaki valahol aki csak egy olyan lányra vágyik mint te.

Sok sikert. További szép napot

2017. dec. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy próbálkozom párszor a srácnál (persze nem egyértelműen, ne kövezzetek meg) de válaszként semmi konkrétat nem kaptam, csak kétértelműeket. Annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj meg közeledni felé, írj rá valami ürüggyel (pl neki mi jött ki a háziban) aztán utána személyesebbre is terelheted a témát, ha vevő rá akkor már okosabb leszel a következő lépést illetően. Abból, hogy elkezdesz vele beszélgetni, senki nem tudja megmondani, hogy mit aksrsz valójában, persze rajtad kívül. A srác meg úgyis téged választ, ha téged szeret. Csak ehhez meg kell ismerjen, ezért kezdjetek el beszélni. Drukkolok :)
2017. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

A kérdésedre válaszolva igen teljesen normális hogy reménykedsz, de igazából felesleges.Én tavaly voltam 9.es ugye nagyon megnéztem a felsőbb éves fiúkat, de az egyikben nagyon megfogott valami.Már az első perctől tudtam hogy barátnője van,de ez cseppet sem érdekelt,szerettem volna megismerkedni vele.Igy is lett,összebarátkoztunk suliban és neten is nagyon sokat beszéltünk,de egyszer valahogy elmondtam mit érzek,nem lepődött meg,és bevallotta ő is érez valamit,de a barátnőjét nem akarja elhagyni.Ajánlott egy barátság extrákkal kapcsolatot,ami gondolom tudod mit takar,ebbe nem mentem bele,de megegyeztünk hogy fogunk még dumálni.Jött a nyár,elmentem egy táborba és egyik pillanatról a másikra elkezdtem érzéseket táplálni valaki más iránt. Előtte én is azt hittem sosem lesz ennek vége,de ekkor egyszerűen megszűnt iránta minden érzés,és hiába járunk még mindig egy suliba nem érdekel már.1 évet vesztegettem el miatta,felesleges hidd el,ha jót akarsz magadnak felejtsd el őt

2017. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!