Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki velem egy gimibe jár, ő végzős (19-20 éves lehet), én meg 16 vagyok. Egyszer rámosolyogtam a metrón, ő visszamosolygott, azóta, ha összefutunk a suliba, mindig rámmosolyog(én is vidsza szoktam), és a barátnőm is észrevette, hogy csak rám mosolyog. Aznap, miután leszálltunk a metróról, láthatóan sietett, sztem lehet attól félt, h megszólítom, de azt azért nem mertem volna. Meg nem egyszer vettem észre, hogy bámul, és a szemkontaktust keresi velem:)

Bejelöltem facen, azóta vissza is igazolt, de nem írt rám, viszont én nem merek írni, és ha még mernék is, nem tudom mit írjak :/

Barátnőm azt tanácsolja, hogy köszönjek neki, de félek nem köszön vissza...Meg egyszer voltunk a könyvtárba barátnőmmel(segítettünk a könyvtárosnak), és picit "beoltotta", úgy, h ki kellett hibajavítózni vmit, és barátnőm kérdezte, h h kell(picit elakadt és párszor újrakezdte)és erre ő mondta, h h kell írni?:D

Barátnőm tanácsolja, hogy vhogy kezdeményezzek beszélgetést/köszönjek, szerinte, majd ő is kezdeményeznifog, hisz simán beoltotta a könyvtárban:D


Nem sokára viszont itt a névnapja(dec.6:D) és azon gondolkodom, h ha összefutunk a folyosón/könyvtárban, mondjam, h boldog névnapot? Vagy írjak rá, h boldog névnapot? Meg szerintetek kockáztassak, és köszönjek neki(félek, h nem köszön vissza és így beégek) vagy mit tegyek? Nagyon bejön és szeretnék megismerledni vele, bár nem tudom, hogyan(nem hiszem, hogy ő az a facebookon ismerkedős típus)


Válaszokat előre is köszi:)



2017. dec. 4. 17:49
 1/2 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen szólitsd le vagy írj rá. Te döntésed melyiket teszed,de ha ráköszönsz,tehát "élőben" kezdeményezel,akkor bátor csajnak fog tartani,biztos tetszene neki. Ha esetleg nem is jössz be neki nagyon finoman rázna le,esetleg mondaná meg. Egy próbát mindenképpen megér! Utána bánnád.

Sok sikert!

Írj mi volt. :)

2017. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha ráírnék mit írjak neki? Vagy ha leszólítom, akkor mit mondjak neki? Vagy először próbáljak meg inkább csak köszönni?
2017. dec. 5. 23:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!