Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves fiúk! Magasabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves fiúk! Magasabb vagy alacsonyabb lányok jönnek be? Kb. hány cm az ideális?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
magasabb, mivel majdnem két méter vagyok :D
2017. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

F/15


173 cm vagyok, s nem szeretem, ha a lány magasabb nála,...az még talán elfogadható, ha kb egy magas, de én jobb' szeretném, ha legalább egy 5 cm lenne közöttünk. Szóval nekem inkább az alacsonyabbak...

2017. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

190 vagyok és az alacsonyabb.


A probléma az, hogy nagyon mellé is szoktam lőni néha és komoly problémák is adódtak ezzel.


Mivel kb 95 kg vagyok ez mellé eléggé el szoktam cseszni a választást néha.


Az utolsó csajomat medugni sem tudtam volna normálisan, mert nem tudta szétenni úgy a lábát, hogy jó legyen meg sehogy nem volt jó :D érdekes volt az látni amikor rajta fekszek a számomra ideális helyzetben akkor ő valahol a hasam tájékán van...még megcsókolni sem tudom :D..lóvagolni sem volt jó mert ugye majdnem szétrepedt amikor szét kellett tennie a lábát rajtam stb stb....valahogy mindig ezzel cseszem el.



Viszont volt már nagyon baba alacsony csajom is, na viszont azt jól elb**ztam hiába volt ideális :'D

2017. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a magassága.
2017. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 181 vagyok és a 165 fölötti lányok jönnek be,volt már az alatti barátnőm akin kis felesleg is,de nem volt az igazi,szóval ja,a a magasabb.17/F
2017. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként,kedves harmadik.

Nem az volt a kérdés,hogy milyen szexuális élményetek volt egy alacsony lánnyal,szerintem senki nem kíváncsi rá,hogy nem tudtad jól meghúzni.

Béke

2017. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Utolsó adom :D
2017. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik, a párom, akivel szoktam szexelni is 195cm, én 154cm vagyok, és képzeld, soha senkivel nem volt még ilyen jó, és nem repedek szét lovaglóban sem, és ha felettem van sem a hasát puszilgatom :)
2017. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De kit érdekel a szexuális életetek?:DD
2017. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még. :)
2017. dec. 11. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!