Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naivitás azt gondolni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naivitás azt gondolni, hogy majd a művészeten keresztül találom meg a szerelmet?

Figyelt kérdés

Én magam ugyan nem vagyok nagy művész, de kedvelem a művészeteket, elvont zenéket, filmeket stb., és a lányok közül is leginkább a művészlelkek jönnek be.

Az az álmom (na jó, ez így kicsit nyálas :)), hogy találok majd egy lányt, aki hozzám hasonló dolgokat kedvel, és részben emiatt elkezdünk érdeklődni egymás iránt, megkedveljük egymást, majd összejövünk.

Naivitás ebben reménykedni, vagy szerintetetek van rá esély? Van itt esetleg olyan, akinek összejött már?



2017. dec. 6. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elvont zenéket, filmeket, könyveket stb. például én is szeretem, de ettől még művészléleknek nem tartom magam. Sokkal inkább titokzatosnak és rejtélyesnek, mert elég visszahúzódó vagyok, így kezdetben nehezen nyílok meg másoknak.
2017. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen szerepe lesz ennek abba, hogy megtaláld a szerelmet. Ugyanis a szerelemhez meg kell egymást ismerni, és ha ez neked ennyire fontos, akkor ezt is meg fogod osztani azzal, akit megismersz és szeretnéd közelebb engedni magadhoz.

De nem hiszem, hogy szűkíteni kéne a kört, hogy csak ezen keresztül vagy hajlandó ismerkedni. Mint, ahogy #1 is írta, nem mindenkinek ez az első, ezért könnyen lehet, tetszik benned ez a tulajdonság valakinek, akivel máshol és más miatt ismerkedsz majd meg.

2017. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok esélyed van rá, legyél nyitott. :)
2017. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, te még sose hallottál olyan emberekről, akik művészetkedvelők és összejöttek? -.-'
2017. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire kapcsolódik a témához de én "művészléleknek" tartom magam (nem az elvontság miatt hanem mert 10 éve zenélek és a Zeneakadémiára készülök) és a barátommal a zenélés miatt jöttünk össze. Egyszerre kezdtük a zenesulit, egy szolfézs csoportba járunk, az én tanárom az ő tanárának a felesége és a koncerteket is mindig együtt tartják szóval ott is együtt vagyunk. Mindketten zenei pályára készülünk és tavaly júniusban egy nagyobb koncerten összejöttünk.
2017. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok. Csak lányban:)
2018. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!