Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszeretni az exből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni az exből?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve, hogy szakítottunk, de én még mindig a volt barátnőmet szeretem. Ő azt hiszi, hogy már sok csajjal volt dolgom, de az igazság az, hogy hiába tetszem több lánynak is, sosem tudtam megtenni eggyel sem, mert érzelmileg még mindig a volt csajomat szeretem és titkon arra vártam, hogy majd észhez tér és visszajön hozzám. Most már látom, hogy ő már nem szeret és nem fog sose visszajönni hozzám. Fáj nagyon, hogy már nem kellek neki, de hiába sok lány képtelen vagyok mást szeretni. Mégis mit tehetnék? Valaki tudna tanácsot adni? Tudom gáz, hogy egy srác így szeret és kötődik egy lányhoz, aki meg se érdemli ráaádsul, de nem bírom és nem tudom már magamba tartani az érzéseimet, segítségre van szükségem.

2017. dec. 10. 17:11
 1/1 anonim válasza:

Ha ez a kérdés akkor gondolom eldöntötted hogy már nem próbálkozol nála...

Szóval akkor kell egy zsák jég, egy üveg whiskey és egy next az ex helyére.


Tereld el a figyelmed, keress új társaságot,új kapcsolatokat,keress új hobbit...stb

2017. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!