Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán tetszem egy srácnak de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tetszem egy srácnak de bunkó voltam vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval nekem tetszik egy srác, és van rá esély,hogy én is neki... De ma nagyon elrontottam az egészet,ha eddig lett volna bármilyen esélyem, már nincs.

Volt egy közös program, több mint húsz gyerek volt ott, köztük a srác is. Már régebben is kezdeményezett beszélgetést, igazándiból úgy figyeltem rá fel.

Pár hete kiraktam egy képet Facebookra,én festettem. Ma a fiú megdicsérte, én pedig annyira zavarban voltam,-amiatt,hogy egyáltalán hozzám szólt- ,hogy elég gúnyosan köszöntem meg. Nem szándékos volt,tényleg csak a zavarom miatt, illetve nekem alapból van egy kissé gúnyolódó stílusom eléggé klisés ,hogy ,, én így fejezem ki a szeretet ", de valóban csak annál jön elő, aki fontos.

Baromi lekezelően mondtam, pedig nem állt szándékomban :/

Illetve még egyszer mondta, hogy ne felejtsem el,hol állok, erre is kicsit bunkón mondtam,hogy igyekszem :D


Mikor mentünk haza ( anyukámmal ) szembejött és mosolyogva köszönt nekünk. Olyan lehettem,mint egy paradicsom , kissé elkésve és halkan köszöntem neki.

Utána annyira megörültem,hogy elnevettem magam,ebből az jöhetett le neki,hogy kiröhögtem.

Most a fiú azt gondolhatja,hogy nekem nem tetszik,pedig nagyon is!


Hogyan ,, javítsam ki " ezt a hibát? Még egy nem elhanyagolható dolog :/ Én 13, a srác pedig 16 éves. Nagyon rendes és kedves,viszont belátom,ez kissé nagy korkülönbség.


2017. dec. 11. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet neki ebből csak az jött le hogy zavarba jöttel előtte ami neki egy jó dolog hiszen érdekled őt és így látja is

Lehet neki inkább ez a verzió jött le

2017. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!