Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Akinek barna hajam, barna szemem van. Hosszú szempillám. Jó magas. Nem mondanám magam se dagattnak se vékonynak, kicsit csontos de pont az átlag.


Szeretek sportolni, leginkább lovagolni és gördeszkázni. De nagyon szívesen focikzok. Sok barátom van és a suliban a humoromról vagyok ismert.Perverz fantáziával vagyok megáldva. Minden hülyeségben benne vagyok és mindig elfogadom a kihívásokat. Jó hangom van de nem tehetség kutatós. Nem szoktam magam agyonra tanulni de mindig megírom az 5öst.

Fiú téren visszavágok. Vagyis: ha valamelyik fiú khm 'piszkál' akkor én is visszavágok persze csak viccből.

Imádok táncolni és nem érzem jól magam csöndben nekem kell a hangzavar!



A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 11. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát, nekem biztosan nem jössz be! ...de a magabiztos ömlengésed alapján nyilván nincs miért aggódnod... :)
2017. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Kép nélkül nem lehet megmondani.
2017. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
A fogalmazásod is ötös? Akinek barna hajam barna szemem van?
2017. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Na igen... egy kicsit hebrencsnek tűnik, a fogalmazása alapján.
2017. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogalmazványod alapján nem vagy szimpatikus stílusú.
2017. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján mégis hogy lehet eldönteni?Alapvető infókat hagytál ki magadról pld:kedvenc színed,kedvenc ván dájreksön énekesed,melyik a kedvenc illatosított WC papír márkád.

Ezek nélkül mégis hogy képzeled,hogy valaki objektív véleményt tud formálni rólad??

2017. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy jó magas? :D
2017. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyesen írni tudó nőket szeretem.
2017. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom. Elég jó fej csajnak tűnsz meg igazándiból nekem mind1, hogy barna haj vagy szőke haj,meg az is, hogy barna szem vagy kék szem! Nem amiatt fog tetszeni egy lány, hogy pl barna vagy szőke hajú a vonásai döntik el! Ha neked szép vonásaid vannak akkor biztosan össze jönne veled sok fiú mármint olyan biztos egy pár aki barátnőt akar magának és vannak azért elvárásai a fiúnak egy lánnyal kapcsolatban!
2018. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
😱 kb az osszes itt leirt tulajdonsagod igaz ram, csak en vekonyabb vagyok az atlagnal, nem szeretek annyira sportolni, es szeretek csondbe is lenni😀
2018. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!