Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Főleg 15-18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Főleg 15-18 éves korosztály (? )

Figyelt kérdés

Milyen fiúkat szerettek (külső, belső), illetve milyen fiúkat NEM szerettek, szintén külső belső tulajdonságaik alapján.

Tehát ki az aki egyáltalán nem jöhet szóba, mint lehetséges pasi/barát(kapcsolat), és milyen korosztályban "nézelődtök"?



2017. dec. 12. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a külso igazából mindegy. (Súly és kinézet is) Bár a göndör haj a gyengém. Csak ne legyen fckboy vagy igénytelen.

Belsoleg legyen érett de ne befásult. Tehát tudjak vele komolyabban is beszélgetni de hülyülni is. Legyen meg a magának való esze és legyen türelmes (hozzám sok kell :D). Jah plusz viseljen el, mert elég temperatumos vagyok :D Az pedig csak egy jópont ha romantikus is és nem fél vagy szégyelli kimutatni az érzéseit.

Milyen korosztályban nézelodök? Oszintén eddig egy kapcsolatom volt, ahol a fiú pár hónappal fiatalabb volt. Nem éreztem vele jól magam, ezért inkább olyan 16-19 felé nézelodök. Nem tudom ilyen korúakkal menntire lennék inkább hullámhosszon. Nah mindegy lesz ami lesz.

(Amugy bocsi hogy nem írtam o és u betut sehova, csak nem magyar billentyuzet van beálliltva a mobilomon :D) 15/L

2017. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ijja, összetett kérdés. van úgymond "esetem" (sötét haj, kék szem), de a külső nagyrészt mindegy. en például nem igazan csípem a nagyon kigyúrt fiukat. persze előny, ha feszes a hasa, meg van egy kis izma a vegtagjain, de nem muszaj latszodnia, bőven eleg, ha erzem, amikor megfogom. A fehér bőr a gyengém. Belsore, hááát.. ne legyen papucs. nem tudom, hogy ez mennyire érthető igy. a lényeg, hogy ne kérje ki MINDENROL a véleményem, tudjon önállóan döntést hozni. ne hagyja, hogy elnyomjam, bármilyen módon (eleg eros személyiségem tud lenni). lehessen vele viccelődni, legyen megfelelo mennyiségű önbizalma. legyen ott, ha szükségem van rá (kisebb dolgokra is gondolok, pl rossz lett valamilyen dogám, es igy szar a kedvem). nem szeretem a pavagyerekeket.


Leginkább a sajat korosztalyomban nezelodok, 15-20 ev között


18/L :)

2017. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En eleg magas vagyok, de ha kisebb a pasi nalam akkor en nemtudok rá ugy nézni, vagy kapcsolatba "elni" vele, vagy ha fiatalabb nalam azis kizáró ok.Szeretem a macis fiukat, de a pocija ne legyen tul kover, bar azert jobb ha lapos hasa van.a karja legalabb 25 os legyen, vagy legalabbis ne legyen annyira kicsi a karja.Az is fontos hogy a dereka ne legyen vekonyabb az enyemnél.(az enyem se olyan vastag) de egy pasi ne legyen nadszal vekony.Szeretem ha szőrös a laba xd,belsore ne legyen bunko,ne fikazza a csaladom, ne legyen egoista.A haja medig ne legyen tul rovid, legyen fazonra vágva.a stilusa pedig ne a pamutnadrág+rovidujju legyen
2017. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emszidíszi válasza:
Molnár Krisztián a fav
2017. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra a fiú ideál:


külsőre: legyen nálam magasabb legalább 1-2 centivel (174-5 körül), tetszik ha kicsit sötétebb a bőre (olyan kreolosan), imádom a hosszú szempillákat, nem az a fontos hogy kilegyen dolgozva a teste, kockák meg ilyesmi, de azért legyen rendben, legyen ápolt, a fogai nem kell hogy tökéletesek legyenek, csak legyen, ami abszolút levesz a lábamról az a hosszú haj, de szigorúan maximum csak vállig, szeretem ha férfias a hangja, tehát kissé mély, de nem dől össze a világ ha nem így van, szeretem ha jó illatú


belsőre: legyen kedves, szeresse az állatokat, legyen nyugodt és pozitív, szeretem ha kreatív az illető, legyen humoros, legyen erkölcsi rendje, fogadjon el úgy amilyen vagyok, a kölcsönös tisztelet elengedhetetlen, figyeljen rám, hisz én is figyelek ő rá és még lehetne sorolni


Természetesen nem létezik olyan, akiben ez mind megvan, de én ezeket keresem a srácokban.


18/L

2017. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!