Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a reakció mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a reakció mit jelent? Leírás Fontos!

Figyelt kérdés

Tehát a story:

Iskolában van egy csaj, aki tetszik, 19 éves és én 16 éves vagyok. Mióta megkezdődött az iskola(ez az év), az elején szemezgettünk, teljesen úgy jött le, hogy tetszek neki, de a körkülönbség miatt hezitáltam, nem voltam biztos benne. Mostanában már nem nagyon szokott nézni engem, csak ritkán. Mai nap láttam a barátnőjével mentek el előttem én néztem a csajt, a csaj nem nagyon nézett engem, de a barátnője igen. Amikor a barátnője elnézett a csaj felé, akkor hallottam, hogy azt mondta neki, hogy: Megint nézett a srác. Erre a csaj nem nézett ide csak mosolygott tovább(mert mikor jött, akkor már mosolygott, valamiről beszélgettek a barátnőjével).

Tehát az lenne a kérdésem, hogy ez a reakció mit jelent? Ez olyan szánalomból mondta, hogy már megint néz, vagy azért mert kölcsönös a szimpátia és én is tetszek a csajnak?



2017. dec. 12. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt elfejeltettem hozzátenni(ami még lényeges), hogy egész jól nézek ki(nem csak magam szerint), tehát ezzel nem hiszem, hogy gond lenne(bár kinek milyen az ízlése), maximum a körkülönbség.

Várom a véleményeteket.

2017. dec. 12. 16:00
 2/3 anonim válasza:
Szerencséd hogy lány vagyok :D Általában lánytól függenek az ilyenek. Néhány lány nem szereti ha a fiú fiatalabb nála. A barátnője hangsúlyából, hanglejtéséből nem tudtál semmit se levonni? Lehet hogy a lány örül annak hogy szemezel vele, de igazából nem akar tőled semmit, csupán örül annak hogy tetszik valakinek.Nyomozgass és próbáld bevonni az egyik haverod, aki mondjuk segíthet!
2017. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi nyomozgatás, meg haverod.

Menj oda hozzá és közöld vele határozottan, normálisan, hogy suli után várod 2 kor a sarki fagyizó előtt,(vagy akárhol) és ennyi. Ha odajön ok, ha nem akkor meg te is továbbléphetsz és jön a következő, akinek bejössz majd.

Ha elküld a pi csba, és hisztizik, akkor meg tudod hogy ez a foga fehérje, vagyis nem tud nomrálisan kultúráltan kommunikálni, mint ahogy te tetted, amikor odamentél hozzá.

Így megkiméled magad a filózástól, hogy vajon mi lehet, hogy lesz stb stb.


Ha nem jön össze vele, úgyis kipletykálja, hogy milyen határozott vagy, ami meg majd bejön más lányoknak és ennyi.


Csak udvariasan, határozottan, nem dadogva, nem nyálasan mondod és kész. Van kb 10 mperce, hogy eldöntse hogy A vagy B. :-)

Hidd el működik.

2017. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!