Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú lány barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Vajon ha sokat együtt vannak a barátok, vajon mind kettőnél tovább tud alakulni a barátság, vagy nem?

Most nem arról lenne szó, hogy az egyik fél szeret csak bele a másikban, hanem hogy mind a kettő? Lehetség ez?

Kellő figyelemmel, kellő szerettel és törődéssel?


19/L



2017. dec. 12. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem létezik, bár ez eléggé ember függő.

Mindenki máshogy látja.

Lehet hogy az egyik félnek van valakije akkor kevés az esélye hogy beleszeressen.

Van esély rá hogy megtörténjen, de van olyan is akikkel nem fordul ilyen elő.

2017. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Elmesélem a sztorimat:

3 évesen oviba mentem, mint mindenki, egyedül babáztam a sarokban, egy kisfiú unatkozott, kérdezte az óvónőktől, mit csináljon. Mondták neki, hogy menjen oda hozzám, bemutatkozott, majd elkezdtünk duplozni meg délután átjárt hozzánk néha. Ebben az időszakban, 3-7 éves korunkig belém volt zúgva, de nekem ilyenkor még nemigen voltak érzelmeim.

Elmentünk 1.-be, ott volt egy csomó új osztálytárs, és egy fiú meg az évfolyamból páran elkezdtek szekálni minket, hogy szerelmesek vagyunk meg ilyenek, én hülye meg mondtam, hogy igen, közbe azt se tudtam mi az.:D Megbeszéltük, suliba egymásra se nézünk.

3.-ban együtt kezdtünk hazajárni, ezt jó jelnek vettem, és szerelmet vallottam, de visszautasított.

4.-ben "összejöttem" egy osztálytársammal, így 1 év mosolyszünet volt köztünk.

5-6. közepéig halálosan bele voltam zúgva, majd elkezdett nekem más lányokról beszélni, ami mit ne mondjak elég szarul esett, és kiszerettem belőle, azóta, immáron 3,5 éve csakis kizárólag kristálytiszta barátság van közöttünk, egyikünk se akar semmit a másikunktól.


Viszont most 9.-ben érdekes helyzet állt elő. Ugyanis az idegennyelv, amit választottam, sokkal több fiú van, mint lány, akik meg vannak lányok, velük meg nem nagyon szoktam beszélni, mert más osztályból vannak, összeszoktak stb. Az én osztályomból csak fiúk járnak, gondoltam velük elleszek. Ment is minden fainul, haverság meg ilyenek, majd belezúgtam az egyik srácba.

Ezt kb minden lány osztálytársam tudja/sejti/látja.

Viszont van rajta kívül még pár, akikkel igazából nincs semmi kémia közöttünk, mégis vannak páran, akik azt hiszik, együtt vagyunk.:

-egyikkel, voltam kettesbe sétálni délutáni sport miatt, és van, hogy a suliból együtt megyünk buszmegbe, ha valami speckó program miatt a belvárosban vagyunk, akkor is mellette szoktam sétálni, szerintem ez külső szemmel gyanús.

-egy csávó, akivel lett volna egy közös feladatunk, de nem tudtuk, hogyan kivitelezzük, így nagyon sokszor beszéltünk át mindent, emiatt volt, aki azt hitte, akarunk egymástól valamit, ezen csak ront, hogy alapból folyton bizergálok magamon valamit, meg nyalogatom a számat.:D


Bocs a kisregényért, kikívánkozott.

Szóval Summa Summarum: Szerintem van fiú lány barátság, de nálam ez úgy működik, hogy a legszimpibb barátomba mindig belezúgok, és a többi srác meg megy a friend zoneba.

15/L

2017. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Biztos vagyok benne, hogy létezik fiú-lány barátság, én is tagja vagyok több ilyennek, szerintem nagyon jó, csak az én korosztályokban (13-14év) viszonylag ritka mert a kortársnőim előszeretettel próbálnak mélyebb kapcsolatot, ami főleg akkor nem működik, ha a srác jóval idősebb.
2017. dec. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem létezik! (IGEN) de az egyik barátnőm most a legjobb fiú haverjával van együtt, és extra jól megvannak.
2017. dec. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Jókai szerint nincs, mert mindkettő mást akar.

A fiú lányt, a lány fiút.

2017. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem létezik. Kb 5 sztorit minimum el tudnék mondani, amikor konkrétan elmondtam, leírtam az illetőnek, hogy szívesen megyek ide-oda, dumálhatunk, de NEM akarok semmit és nem is fog változni. Kivétel nélkül mindegyik előbb-utóbb elkezdett mélyen a szemembe nézni, ömlöttek az emailek minden nap, egyiktől szerelmes üzenet is jött, sőt kaptam ajánlatot olyantól is aki együtt élt egy nagyon jó barátnőmmel és sokszor összejártunk... Undorító.

A válaszom határozott nem.

36N

2017. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon jó barátom. Már több, mint 20 éve barátok vagyunk. Soha nem volt köztünk semmi.

Szóval létezik :)

2017. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Létezik barártság. Én lány vagyok és csak fiú barátaim vannak. Az oldalamon pedig8 éve a párom, akit imádok és soha nem hagyná el. ☺
2017. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, de nem egyszerű megtalálni az egyensúlyt. Az egyik legjobb barátomba anno bele voltam zúgva, és ő is belém, de nem lett köztünk semmi. Aztán neki lett barátnője és nagyon eltávolodtunk egymástól. Mikor szakítottak, megint közel kerültünk, aminek a hatására én újra beleszerettem, de ő belém nem. Nehéz volt, de sikerült elérnem, hogy én is csak barátként tekintsek rá. Most megint ő az egyik legjobb barátom, és konkrétan semmi többet nem érzek ennél. Jelenleg is van barátnője és minimálisan sem vagyok féltékeny, sőt, szeretem őket együtt.


Szóval én úgy gondolom, hogy kezdetben valaki (vagy mindkettő) többet érez, de idővel ez elmúlhat, és akkor kialakul az igazi, szoros barátság.


Viszont a te kérdésed az, hogy barátságból lehet-e szerelem. Szerintem lehet, de kevés rá az esély, hiszen ha tényleg barátként kezdtetek, akkor egyikőtök sem vonzódott a másikhoz, ami a szerelem alapja és utólag nem igazán lehet kialakítani.

2017. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy ideig létezik, de aztán több lesz belőle... nálunk sokáig tartott a barátság, mindketten próbálkoztunk mással, elmeséltünk mindent egymásnak, de a másik mindig kiakadt, hogy nem hozzá való, nem hozzám való, sokáig mondtuk, hogy csak barátok vagyunk, de mindenki látta hogy oda vagyunk egymásért. Igazából egy idő után mindkettőnknek olyan érzése volt, ha ismerkedtünk mással, mintha megcsalnánk egymást, nem is sikerültek a randik, nem volt kapcsolatunk, a nap 80%-át együtt töltöttük... kb 4 év után egy este leültünk komolyan beszélni, és elmondtam neki, hogy szeretem, nem tudok mit csinálni, ha ez a barátságunkra rámegy, akkor is tudnia kell, mint akit leforráztak, úgy fogadta, aztán párc néma csend, néztünk egymàs szemébe közbe, majd felúgrott az ágyról és megcsókolt, majd elmondta hogy ő is ezt érzi, de nem merte elmondani... azóta boldogok vagyunk együtt
2017. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!