Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk az ilyen lányoknak is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az ilyen lányoknak is van esélye a mai világban?

Figyelt kérdés
Magamról: nyugodt típus vagyok, 15 éves, nem vagyok olyan mint a mai 15-16 évesek h p*csagatya meg ilyenek, inkabb kicsit ilyen kislányos vagyok, ha olyan az idő szoknyát szoktam néha felvenni, amúgy szeretek olvasni, zenét hallgatni, rajzolni(bár csak másolni tudok es nem annyira profin, de azert nem rossz), tudok viccelődni, barátságos vagyok, lelkes, és úgy van hogy ha elkezdenek egy társalgást akkor bele tudok kapcsolódni meg jól elvagyok az emberekkel csak hát pl kapcsolatban nem én teszem meg a lépést...a lényeg hogy nektek bejönnek az ilyen kicsit kislányos, lelkes lányok? akinek kell privibe képet is küldök xd válaszokat előre is köszönöm

2017. dec. 13. 18:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és amúgy ilyen nem annyira de alacsony, vállig érő szőke hajú, barna szemű vagyok ^^
2017. dec. 13. 18:45
 2/15 anonim ***** válasza:

Persze van esélyed. :) De ezek nagyon alap információk, ennyi alapján nem tudnám eldönteni, hogy meg akarnék-e ismerkedni veled.

A rajz rész tetszik, arról küldhetnél privi képet ha gondolod. ^-^


18/F

2017. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
86%
Nem bírom már az ilyen kislányokat akik másokat p*csáznak le meg szidnak állandóan mert ők “nemolyanokmintatöbbiek”, nyugodj le majd egyszer körbe rajonganak a fiúk téged is ne legyen figyelemhiányod. Télen amúgy se hiszem, hogy p*csagatyában járna bárki is szóval érdekes indok...
2017. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne esélyed? Xd

Am küldhetsz képet ha gondolod

2017. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Simán. Ha értelmes is vagy, az mégjobb. Küldhetsz képet, ha gondolod.
2017. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz kislányos alatt?
2017. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Szia. Nehogy mar te is bedolj ennek a parasztvakitasnak h csak a okazacicak utan sovarognak a fiuk. Lehet h a pawa cigis vagany gyerekek igen, de nagyon sok az ertelmes, jo arc srac.😉


Es egyebkent hiaba irod le h hogy milyen vagy belul. A kulso meghatarozobb mint a belso, te tudod h nezel ki,ha gondolod dobhatsz kepet, akkor tudnek velemenyt mondani.

2017. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább legyen 15 évesen kislányos, mintsem r**ancos..xd külsőről kép után én is szívesen mondok véleményt!:) 18/F
2017. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
amúgy főleg 15-18 évesek véleményét kérném, nálam azért ennél több korkülönbség nem kell :)
2017. dec. 13. 20:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy van esélyed!! Nekem abszolút bejönnek a kissé kislányos csajok. :)

17/f

2017. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!