Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen mikor/hogy érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mikor/hogy érdemes elhívni egy lányt valahova?

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni hogy mikor és hová hívod el.
2017. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, akiket en tinderen talaltam, egyikse akart menni sehova csak az agyba.. Igy en azt mondom, hogy oda, de csodalkoznak mikor hajnalban mikor vege a dolognak akkor csinalsz egy szendvicset es adsz a kezebe egy uveg vizet, azzal a kerdessel, hogy hazatalal-e.. Nem szoktak segitseget kerni, mennek maguktol.
2017. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ket napon belul
2017. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rex H: más itt azt írta 4 napon belül elhívsz valakit lepattintanak...
2018. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan mar! Hagyjuk a pudert, a tindernek az a lenyege, hogy randizz, es az is a celod. Akkor pedig nem kell huznod az idot, eleg egy-ket nap amig meggyozod, milyen erdekes es vicces vagy, es amikor a beszelgetes a tetopontjara er, akkor elhivod. Ennyi az egesz, nem kell tulbonyolitani.
2018. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#előző: akkor gondolom nem az a tetőpont hogy azt mondja tanul érettségire és nem ér rá xdd

20/f, ezért nem tudok harmadéves egyetemistaként mit kezdeni a hamvas tinikkel... teljesen máshogy működnek mint pár évvel később :P


fura mert nagyon sok közös témánk volt, de azt éreztem folyton csak egyszavas válaszokat kapok (sry off..)

2018. jan. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress valaki mast, akar veled egykorut. Ajanlom itt mindenkinek, aki ert angolul, Based Zeus videoit Youtube-on (randizashoz ad tippeket). Tobb videoja is van a tinderrol es higgyetek el nekem, nagyon ert hozza
2018. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!