Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elég zárkózott voltam 1 éve kb, azóta sikerült megnyílnom.Sokat ismerkedtem inkább neten mert nem járok sehová, inkább itthon vagyok.

Úgy veszem észre hogy akiket ismerek nem igazán érdeklem őket és vagy nem találnak engem fontosnak.

Szilveszterkor szeretnék pár barátommal vagy haverommal megünnepelni mert még ilyenben nem volt részem és most kipróbálnám.Csak ha általában megkérdezek valakit vagy elhívok valaki valahová annak sosem jó.Szóval nem tudom mit tegyek.Suliból ismerek embereket leginkább.


2017. dec. 15. 20:07
 1/2 anonim válasza:
Nem igazán értem mi a kérdésed... Ha el akarsz hívni valakit tedd azt. Suliból ismerősöket, barátokat akár vagy bárkit. Ha nem jó az adott időpont találjatok másikat közösen.
2017. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, kezdj el jarni valami kozossegi jellegu kulonorara vagy ilyesmi. En is ott ismertem meg a legjobb baratnomet. Pl.: szinjatszokor, olvasokor, vagy valami sport. Hamarabb megismersz tobb embert, akikkel lehet jobban kijossz majd. :)
2017. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!