Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves nem szűz lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves nem szűz lányok! Zavar titeket ha olyan srác kezd ki veletek aki még szűz és nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak előny.
2017. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A mostani barátomnak volt barátnője, de még szűz. Szerintem előny,ugyanis hogyha eljutunk odáig,hogy szeretkezzünk,akkor nem egyedül fogok “bénázni”.

14/L

14/F

2017. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam már ártatlan a kapcsolatunk kezdetekor. Neki az első komoly barátnője vagyok(volt vmi ügye, még tizenpár évesen, de nem is csókolóztak). Úgy kezdődött az egész, hogy eltöltöttünk egy napot egy kiránduláson a csoporttól elszigetelődve. Aztán este megcsókolt, az volt neki az első, remegett az izgalomtól,és én ezt végtelenül aranyosnak találtam. Azóta segítek neki felfedezni ezt a világot, és mindketten élvezzük. Majd ha szexre kerül a sor, akkor sem az lesz, hogy megmondom mit hova meddig miért stb. Ugyanolyan ember, ugyanolyan testtel és vágyakkal, fel sem fog tűnni majd, amikor felhevülten egymásnak estek, tényleg jön minden magától.

17/L 17/F

2017. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gaz. Tapasztalatlan vagy , nem fogsz kielegiteni egy not azzal hogy elo kapod a 30 as palizert. Hasznalni is kell tdni.
2017. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egyaltalan nem... jobb is ugy ha tudom hogy en vagyok az elso es nincsenek elvarasai!
2017. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Buta nok...
2017. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!