Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha hiányzik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha hiányzik a szeretet és a lány közelsége?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve leszek, egymagam és nagyon úgy érzem a belső jeleimből, hogy a szeretet és a lány közelsége hiányzik nagyon. Szeretném, ha lenne egy lány akivel boldog lehetnék, ölelgethetném, puszilgatni, vagy csak szimplán a szemeit nézni, sokat beszélgethetnék vele, találkozni vele, mindent sorjában csinálni, de egyszerűen nincs rá lehetőségem. Tudom, hogy nem szabad sürgetni a szerelmet sem, de egyszerűen a minden napomból hiányoznak a lányok, és szeretném ezeket most megélni, míg fiatal vagyok. Kicsit idősebb leszek, már 4 év múlva megint más lesz. És inkább most szerezzek tapasztalatot, mint később. Ugyan igaz, hogy később sem probléma, de inkább most.

Mondták azt is nekem, hogy csináljam azt amit szeretek. Nap mint nap azt csinálom, amit szeretek. Szeretek tanulni, és a hobbimmal is nap mint nap töltök. A másik boldogságom a lány lenne minden mértékben! És ezért érzem, hogy az életem nem teljesen kerek.


Szerintetek, mit tehetnék, mit tanácsoltok, hogyan terelhetném el a figyelmem? Vagy, hogy nyugtassam meg magam?


Előre is nagyon szépen köszönöm aki segít! 16/F



2017. dec. 21. 08:20
 1/10 anonim válasza:
79%
Ez egy teljesen normális dolog, hogy hiányzik az èletedből egy lány, mivel 16 èves vagy, de ahogy leírtad, ezt nem szabad sürgetni.Szerintem foglalkozz többet a hobbiddal, olvass jó könyveket, nèzz sok filmet, tanulj, foglalkozz a jövőddel.Ès egyszer úgyis lesz valakid, főleg, mert abból, ahogy leírtad, hogy mit csinálnál a lánnyal, ölelnèd, sètálnál vele, beszèlgetnètek, az jön le, hogy egy nagyon kedves, ès intelligens fiú vagy.☺Szóval ne aggódj, nemsokára lesz egy barátnőd, ebben biztos vagyok.Egy normális lánynak pont ilyen fiú kell😉
2017. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi:) Ezzel csak az az egy nehézségem, van, hogy hiába tudom hogy nem szabad sürgetni, így még is úgy érzem, hogy ha nem figyelek rá oda, akkor két-három nap után visszacsap, mert meglátok egy szép párt és eszembe juttatja. De gondolom, ezeket le kéne győznöm és akkor könnyebb lenne.:)

Köszönöm, hogy írtál és a szép szavakat is :)

2017. dec. 22. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van mindenben, főleg abban hogy egy normális lánynak pont ilyen fiú kell úgyhogy szerencsére nem reménytelen a világ és vannak még normálisak is... De ne aggódj, előbb vagy utóbb tényleg eljön az igazi és szerintem ebben a korban mindenkinek van egy időszaka, hogy hiányol maga mellé valakit. Én is pont igy vagyok csak 2 évvel fiatalabb, lehet hogy hamar de nálam most van ez az időszak és ki tudja meddig tart. Egyébként egy lány sincs aki neked szipmi? Ha ugy van nyugodtan ismerkedj emberekkel aztán ha ugy látod hogy na ő tökéletes és lehet te is bejösz neki, abból lehet valami. ❤
2017. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont nincs igaza elsőnek. Bocs.

16 éves vagy, kérdező, mikor gyűjtsd be az első pofára eséseket, ha nem most? Mert pofára esések lesznek eleinte, ezt akár borítékolhatod is magadnak. De ezeken a kudarcokon keresztül leszel jobb ember, szerethetőbb partner, és ezeken keresztül tanulsz meg a női lélekkel bánni.

Természetesen később is begyűjthetők ezek a negatív tapasztalatok, de sokkal nagyobb szenvedés árán, mint most, serdülőkorban. És minél tovább húzod-halasztod, annál inkább fog hátráltatni a pofára eséstől való félelem.

2018. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, eddig is volt jó sok csalódásom és nem egy kettő rossz dolog velem, kész csoda hogy nem ment el a kedvem, de még mindig jobban szeretem a lányokat, mint ha nem lennének és nélkülük kéne élni!
2018. jan. 1. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem most egy ugyan ilyen fiú kéne :/
2018. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Álmodozás helyett most kéne a csajozásba beletanulnod. Szólíts le szimpi lányokat, hívd el programra, csók, járás, stb.
2018. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Erre szerinted nem jöttem volna rá egymagam? Azt mondd meg hogy jussak el odáig, hogy lássak is lányokat. Sulit kizárhatjuk.
2018. febr. 15. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mintha én írtam volna, csak én lány vagyok. (és természetesen nem egy lányt szeretnék az életembe :D)


Hát, figyelj. Szerintem a sport erre nagyon jó. Ott eleve van egy közös érdeklődési körötök, amiről tudtok beszélni, ezen kívül teljesen kikapcsol, addig sem gondolsz ilyenekre, és még egészséges is. Vagy járj el a barátaiddal valahova, bárhova (ne bulikba, mert ott nem sok normális ember van), egyszerűen csak mozduljatok ki, azzal is több esélyed lesz találni valakit, mint ölbetett kézzel ülni.

2018. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mintha ölbe tett kézzel ülnél*
2018. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!