Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még komoly kapcsolatom, pedig már mindennél jobban vágyom rá, nem tudok másra gondolni. Van fiú, aki nagyon tetszik, szemeztünk, úgy rendesen. De ennél több semmi. Valami ötlet, esetleg pár megnyugtató vagy fájdalmas őszinte válasz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
ha szeretnél tőle vmit, kezdeményezz...
2017. dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
ugyanolyan társsal, mint nélküle. ha anélkül nem vagy boldog, vele se leszel.
2017. dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én férfiként ugyanebben a helyzetben vagyok.. csak mi a buszon szemeztünk. Először még észre se vettem majd egyre több lett a kontaktus és már csak rá tudok gondolni. Sajnos azóta nem láttam, de ha még 1 ilyen egyértélmű jelet kapok, az enyém lesz! :) 22/f Bp.
2017. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valami azóta? Enyhültek legalább valamit az érzelmeid?
2017. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!