Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, már a kapcsolatunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, már a kapcsolatunk legelején, ha nagyon nehezen tudunk elbeszélgetni messengeren?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ismerjük egymást egy ideje, de nagyon sokáig nem igazán közeledtünk egymás felé. Majd kis ideje kiderült, hogy van köztünk egy kisebb szikra és elkezdtünk beszélgetni úm. De elég nehezen megy. Mindennap rám ír, hogy mizujs? , de általában nagyon gyorsan végeszakad a beszélgetésnek téma hiányában. A mizujson kívül túl sok mindent nem kérdez, ha én nem dobok fel valami témát, amiről lehet beszélgetni ő tuti, hogy nem fog. Ha nem kezdek viccelődni, akkor az egész beszélgetés elhal, egy és veled mizujs, nálam se sok, full unatkozok-kal. És ennyi. Ezekre meg így nem tudok mit reagálni, azon kívül, hogy ja az jó rossz. És így már kicsit fárasztó, hogy mindig nekem kell szórakoztatni.Azt nem értem, ha meg untatom, miért ír rám? Ha unatkozik bárkire rá írhatna, és nem kéne nekem azon görcsölni, hogy mivel szórakoztassam!


Szerintetek ez baj? Mm nyilván nem jó, de mit ajánlotok mit csináljak? És fiú szempontból ezt miért csinálhatja?


Kérlek ne flegmázzatok! :/


18/f 18/L



2017. dec. 24. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Van, hogy kell kis idő, mire a felek összekovácsolódnak.
2017. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja meg így becézget, hogy kedves, meg kicsi, kicsim.

és szerintem még ilyen kapcsolatban meg ennyit nem beszélgettünk ehhez se élőben se facen, de félek megjegyezni neki, hogy ez nem túlzás egy kicsit? :D

2017. dec. 24. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igyekszik próbálkozni.. csak nem nagyon sikerül ahogy látom.

Mi lenne ha élőben egyre többet beszélnétek? Az elején lehet te kell kezd, de utána - ha jól alakul - már inkább ő fog.

Kérdésre: nekem nehezen alakult úgy ki kapcsolat hogy nem beszéltünk sokat. Csak akkor, ha a lány is nagyon-nagyon akarta.. de hamar vége lett, és feltehetőleg a beszélgetések hiánya is csak rontott a helyzeten.

Mindenesetre én semmiképp nem hagynám/zárnám le, én is próbálkoznék (a helyedben), de ahogy írtam, nem chaten, mert ott még halott a dolog.

2017. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Minden flegmázás nélkül azt gondolom, hogy ez a fiú egy agyhalott, akinek nem szól semmiről az élete. Komolyan egy ilyen zombi kell neked? A kicsim, és hasonlók pedig csak szavak, semmit sem jelentenek. Nőcsábászok használják előszeretettel, minden nőt így hívnak, mert így nem kell attól félni, hogy összekeverik a neveket.
2017. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon nem értek egyet az előttem szólóval. Miért lenne agyhalott? Attól, hogy az elején még nem beszédes, nem jelenti azt h ne lehetne jó, szórakoztató személyisége.


Szerintem a srácnak egy kis idő kell, hogy jobban feloldódjon, amit nagyban elősegítene, ha sokat beszélnétek élőben. Szóval próbáld meg keresni a társaságát, ha van rá lehetőséged, És ezzel nem azt mondom h te kezdeményezz, mert az az ő dolga, inkább csak próbáld meg megteremteni a lehetőséget neki, h tudjon kezdeményezni.Biztos nem untatod, azért ír rád, mert szeretné ha látnád hogy próbálkozik, meg szeretne többet megtudni rólad, az már más kérdés h nem jön össze. Én azt mondom, ne görcsölj azon, hogy szórakoztasd, persze ha eszedbe jut valami vicces, vagy vmi azt írd le, de ne gondolkozz a chat előtt ülve h "na most mivel szórakoztassam" ha abbamarad a beszélgetés, hát ez van. Majd egymásra írtok megint.


Ja ez a kicsim tényleg sok így az elején, ha nagyon nagyon zavar, leállíthatod, bár az lehet csak még nehezebbé tenné a helyzetet.

2017. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!