Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy ilyen hosszú hajú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy ilyen hosszú hajú lány már túl sok? Vagy igaz az, hogy "minél hosszabb, annál jobb"?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. dec. 25. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen a hajam, csak kíváncsi vagyok, mivel minden fiú ismerősöm azt mondja, hogy nekik a nagyon-nagyon hosszú tetszik. Hát ez az. :D
2017. dec. 25. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

hááth... eléggé érdekes :D biztos van olyan akinek tetszik :D szépnek szép, de nem igazán örülnék ha barátnőmnek ilyen haja lenne :D

pl mire feltekerném elfáradna a karom :D de viccet félretéve,

gondolom ez is hullik valamilyen szinten még jobban is mint az átlagos hosszúságú mert a tövekre nagyobb súly nehezedik, mikor ilyen hajjal lenne tele az ágy, ruhám, néha indokolatlan esetbe a szám (pl ölelésnél)

eléggé zavaró lenne

2017. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fura, de engem nem zavarna. :)
2017. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ez már furcsa...
2017. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem haj alapján választok barátnőt. Ha pont ilyen haja lenne, nem zavarna.
2017. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gyönyörű.
2017. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig nincs gond,amíg nem olyan hosszú,hogy vagy én,vagy ő rálépünk.
2017. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem légy önmagad :)
2017. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!