Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 évvel idősebb fiúk tetszen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 évvel idősebb fiúk tetszenek. Soknak számít ez ebben a korban? Hogy kelthetném fel a figyelmüket?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. A barátnőim általánosban sokat cseszegettek vele, hogy miért nem tetszik senki, miért nem pasizok. Igen, tudom korai volt, dehát ez megy. Egyszerűen tényleg nem érdekelt senki. Most viszont, hogy gimibe kerültem (plusz városba), rajöttem, hogy odavagyok a 11-12.-esekért. Na jó persze, nem jönnék össze bármelyikkel, de azt hiszem rájöttem, melyik korosztály tetszik. 16-17 alatt például egy fiút sem találtam még helyesnek se. Szerintetek sok ez ennyi idősen? Van egy végzős fiú, akiért egyszerűen odavagyok. Hogy kelthetném fel a figyelmét? Állítólag idősebbnek nézek ki a koromnál.
2017. dec. 26. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda a sráchoz mikor egyedül van és kezdj el vele beszélgetni.
2017. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem probléma. Elég sok fiút ebben a korosztályban már nem érdekli annyira a korkülönbség, inkább az érettség, megjelenés, de persze egy jó személyiségnek kapcsolódnia kell hozzá. :)

18/F

2017. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Egyetértek a 2.ik konnentelővel

19f.

2017. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj,higy az idősebbek jönnek be. A 15 éves srácok még elég komolyak, főként ilyen fiatalon.
2017. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 $$$$$ ***** válasza:
Hat nem tudom en 17 eves vagyok de sose jönnek össze egy 15 eves lannyal mert bocsi de en még kislánynak tartalak. En ugy vagyok vele hogy minimum 16 legyen... Es hiaba mondják hogy a lanyok érettebbek én eddig akárhány 14-15 eves lannyal beszeltem suliba vagy akarhol mindet éretlennek találtam...
2018. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5/5 kis fiú voltál még te is..
2020. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 $$$$$ ***** válasza:
Hat igen. De akkor se változott a velemenyem. Igy vissza gondolva se jöttem volna össze 17 evesen egy 15 evessel.
2020. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!