Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 12:46
 1/9 anonim válasza:

Nekem a barna vagy fekete egyenes haj és kék szem. Viszont érdekes módon az exem szőke hajú és kék szemű volt, a két srác pedig akik most tetszenek, egyikük barna göndör hajú és barna szemű, a másik zöldes barna szemű, szőke hajú. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy bár van ideálom külsőre, megesik, hogy pont nem így kínéző fiúk tetszenek jobban. Persze, az arc és az alkat is számít, a szép, ápolt mosoly.


Belsőre tetszett már határozott és erős egyéniségű fiú, de félénkebb is. Ami fontos, de nem elengedhetetlen számomra az a humor, ezenkívűl “legyen meg a magához való esze” és legyen különleges számomra. 15/L vagyok egyébként.

2017. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külsőre nemigazán van, annyi hogy ne legyen túl magas mivel én is alacsony vagyok és ne legyen nagyon nagyon ronda, inkább átlagos és úgy vettem észte magamon hogy nekem az átlag kinézetű palik akik nem tökéletesek, jobban bejönnk mint az ilyen kigyúrt, minden lány őt akarja típusúak. Belsőleg legyen nagyon kedves, megbízható, hűséges és őszinte, lehessen le beszélgetni és ne legyen túl félős.
2017. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válszokat ment a zöld kéz!
2017. dec. 28. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ideálom. Valahogy eddig akik tetszettek azok mindig máshogy néztek ki, volt kék szemű szőke hajú magas menő srác. Volt aki fekete hajú, barna szemű és alacsonyabb, kocka srác is, és ez a kettő valljuk be két igen nagy ellentét.

A barátom a legjobb, bár ő az első találkozasnál csak kicsot tetszett de most már nagyon megtetszett, fekete haja van és mogyoró barna szeme van. Kicsot pufibb arca, de egyébként vékony és izmosabb testalkata van. Szóval aki azt mondja hogy a külsò nem számít annak részben igaza van mert később megtetszhet.

2017. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%
Nagy Márk.
2017. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%
Kornél.
2017. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
68%
Cortez.
2017. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem külsőre az ici-picit göndör, barna hajú, magas (az ilyen 190-200 cm, mert én is magas vagyok), barna szemű fiúk jönnek be. Nem tetszenek az ilyen "minden lány álma" pasik. Belsőre legyen okos,figyelmes és lehessen vele beszélgetni.
2017. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
#5, #6, #7 Egyet értek veleed!!😍❤
2017. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!