Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a fiú?

Figyelt kérdés
Szoval van egy evfolyamtarsam aki elegge bejon es ezert rairtam meg novemberben es elis kezdtunk beszelgetni de egy ido utan nem irt vissza.Aztan kirakott 1-2hettel kesobb instara egy ilyen lajk es velemeny feleseger es irt is rolam a lenyeg belole hogy aranyos lany vagyok(ezt mondta masoknak is) de nem ismer igazan.Jo utanna beszeltunk meg ket sort es ennyi.Aztan most decemberben kiraktam egy kepet a kishugommal es reagalt ra egy 😍 ilyen emojit amire visszairtam hogy "imádom" aztán nem irt vissza es ma megint kiraktam egy kepet a kutyamrol amire megintcsak regalt hogy "dearanyos" amire irtam egy nevetos fejet de nem irt mar vissza.Mit akarhat? 16/L

2017. dec. 30. 23:08
 1/4 Zoli780806 ***** válasza:
szerintem felnőni
2017. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő Lolozni. Te meg dugni.
2017. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macy@ válasza:
Szia! Szerintem, ha legközelebb ír (bármilyen rövid is legyen), kérdezd meg tőle, hogy mit csinált aznap/hogy telt a karácsonya/tetszett e neki a szilveszter... a lényeg, hogy kérdezz tőle és ebből le tudod szűrni, hogy esetleg tervez e veled valamit ;) de azért ne tűnj nyomulósnak! :)
2018. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Én is akarok lolozni, de nincs normális ADC partnerem botra. :/


Egyébként szerinte semmit nem akar a srác.

2018. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!