Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kene csinalnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene csinalnom? Ti mitcsinalnatok ilyen helyzetben? Megprobalom erthetoen leirni de lehet hosszu lesz

Figyelt kérdés

Van egy baratnom (14eves,ugy viselkedik mint mi a tobbiekkel azonban mi 17evesek vagyunk,azert irom ezt le nehogy furan vegye ki amit leirok)

Szoval.Van egy baratnom akivel kb 2honapja lettem joba.Eleg szoros lett a kapcsolatunk ilyen rovid ido alatt.

Ez a lany a tarsasagunkbol kavart regebben egy fiuval legyen ez a fiu mondjuk X(a lanyt nm is mertem meg akkor,1eve volt kb..)

Nm volt semmi koztuk komolyabb akkor meg

Aztan ez a lany felkerult Debrecenbe gimibe

Na jott az a honap es ott volt egy buli amikoris en megismertem es joban lettunk..

Azon a bulin ez a lany smarolt ezzel az X fiuval.Aztan beszelgettek egyutt kijartunk stb..

Egy kis tarsasag alakult ki (ismertuk egymast mindannyian csak nm ilyen kozelrol) egyutt keztunk szilvesztert szervezni lett egy csoportunk stb..

Ennek az x fiunak (17/F) szulinapja volt ezen a bulin ott voltam enis (17/L) viszont en hazajottem koran. Ok meg maradtak

Es ebbol a tarsasagbol egy fiu legyen o Y nekem elegge bejott/bejon..

Ezzel a fiuval smarolt a baratnom aki ugye nem tudta h bejon nekem ez a fiu hisz ot csak 2honapja ismertem a sracot meg 1eve..

Tudni kell hogy X es Y szinte legjobb baratok voltak

Azota hallgatom a lanytol hogy miket beszelnek stb..

De ekozbem x es y mar osszevesztek miatta a lany pedig x-el is kavargat meg y-nal is..

Holnap szilveszter egyutt fogunk bulizni

Kerdezem en mit kene csinalnom? Nezzem hogy milyen cuckik? Igyis eleg rossz

Viszont ott lesznek a barataim mashova nem mennek.

Es ez a kavaras nem csak holnapig fog tartani

+info hogy Y fiu (17/f)eleg sok lannyal kavargat nem az az osszejovos tipus

Bocsi szoltam h hosszu lesz


2017. dec. 30. 23:21
 1/1 anonim válasza:
A legjobb az ha higgadt maradsz és bármi történik józanul cselekedsz
2017. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!