Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok tinilány miért hiszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok tinilány miért hiszi magáról azt, hogy Ő hű, de nagyon érett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy egyre több fiatal lány jön oda hozzám beszélgetni a buliban, vagy a könyvtárban, ami engem különösebben nem zavar, szívesen beszélgetek velük, meghallgatom a problémáikat, stb. Eddig volt, aki tényleg csak beszélgetni szeretett volna velem egy kicsit a problémáiról, viszont volt, aki azonnal, vagy egy idő után a lényegre tért, de nem küldtem el Őket rögtön, hanem inkább kikérdeztem Őket pár dologról és hát egy kis rövidke beszélgetésből hamar kiderült, hogy egyáltalán nem annyira érettek Ők, mint amennyire Ők azt hiszik magukról. És itt most Én nem azokról a lányokról beszélek, akiknek tényleg halványlila gőzük nincs a dolgokról, hanem az értelmes, okos, koruknál érettebb lányokról.

Én ezzel amúgy csak azt akarom mondani, hogy lehet akármennyire is érett az a lány, egy 30 év körüli felnőtt férfihoz akkor sem ér fel.

Persze, ha az a 30 év körüli éretlenebb a koránál, akkor igen, de amúgy meg nem.



2018. jan. 1. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
kb semmi értelme amit írtál :D :D :D
2018. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért is?

Mondjuk szilveszter volt, szóval...

2018. jan. 1. 11:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Na, de az igaz, hogy a kérdésemet már megválaszoltam saját magam, viszont annak, amit irtam, igenis van értelme!
2018. jan. 1. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a sz*rt. :D

Gondold újra.

2018. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Tudod, azok a fránya élet tapasztalatok, de ezt egy tini nyílván még nem értheti.
2018. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy inkább a felnőtt párkapcsolatok témakörbe kellett volna kiraknom.


Utolsó, neked meg köszi.

2018. jan. 1. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
A tapasztalat rész tény hogy igaz. De miért gondolkodsz ilyeneken? Ezek tények, de akkor inkább beszélj olyanokkal akik megfelelnek neked.
2018. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Engem az szokott idegesíteni amikor egy 12 éves lány sminkeli magát de úgy hogy nem is néz ki jó .

Egyébként a kor előreheladtával egyre jobban úgy érzik a kislányok hogy nekik mindent szabad és igazából nem ők a hibásak hanem a nagyobb nők vagy a szülők mert tőlük ezt látják hogy sminkelnek vagy esetleg ezt még nővértől tudják eltanulni.Meg még az is közre működik ebben hogy egyre több olyan film van ami az ilyen lányokról szól és jó színben tüntetik fel őket és ezzel csak az a gond hogy az anyuka/apuka engedi hogy ilyeneket nézzenek.

2018. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is azt hittem tinikent,hogy hu de erett vagyok,de igazabol szerintem csak 25eves korom utan kezdtem el "megvilagosodni".Igaz el kezdtem sokat olvasni,pszichologiat,elettorteneteket,bibliat stb.
2018. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!