Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is ilyenek vagytok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Szóval, most van egy lány, aki eléggé tetszik nekem, ezért minden közösségi oldalon követem, ahol csak tudom. Előfordul, hogy egy nap többször is végignézem a képeit, egy csomót lementettem már az albumomba, állandóan csak rá gondolok. Rengeteg dolgot kiderítettem vele kapcsolatban, az összes posztját elolvastam már, egyszerűen úgy érzem, hogy mindent tudni szeretnék róla. Emiatt sokszor elmebetegnek érzem magamat, aki kémkedik egy viszonylag ismeretlen lány után. Megszállott lettem, nincs olyan nap, hogy ne jutna az eszembe, sőt... Egy perc nem telik el úgy, hogy ne járna a fejemben. Hogyha meglátom a suliban, egyből nyugtalan leszek, hevesebben ver a szívem, és úgy érzem, hogy beszélnem kell vele, de valami visszafog. Ezt utálom magamban a legjobban, pedig olyan szívesen megismerném közelebbről is. Ti szoktatok "kémkedni" a kiszemeltetek után? Ti is olyanok vagytok, mint én? Vagy csak én vagyok ekkora pszichopata állat? Nyugtassatok meg, hogy ez normális ebben a helyzetben, kérlek. Köszönöm.

2018. jan. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és volt egy pali és kb ugyanezt csináltam, nyugi ez nem beteg. Ezt szerelemnek hívják, menj oda hozzá és beszélj vele! Sok sikert
2018. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam már ezt. 16/l
2018. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és amikor megtetszik egy pasi egyből kémkefek utánna pl: hogy van-e barátnője. Ez normális. Nyugi.
2018. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kémkedek*
2018. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én lány vagyok, de most is ezt csinálom...
2018. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nm csak a kiszemelteim után szoktam...
2018. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább azok után kémkedek, akik elkezdenek nyomulni a páromra :D
2018. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezt csinálni,csak most az a baj,hogy emiatt elég fura helyzetbe kerültem
2018. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy pszichopata :D Ez normalis, azt mutatja, hogy nagyon tetszik neked a lany, ezert mindenkepp kezdemenyezz nala (irj ra pl, vagy ha bator vagy, beszelj vele eloben, illetve hivd randira).
2018. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!