Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Volt mar olyan h egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Volt mar olyan h egy lany facebookon ismerosnek jelolt titeket, ugy h nem is ismeritek?

Figyelt kérdés

Rabukkantam (teljesen veletlenszeruen) egy fiura az oldalon, es gondoltam bejelolom. Ha esetleg visszajelolne es netalan ram is irna h "honnan ismerhetlek?", akkor megis mi erre a jo valasz? :D nem szoktam uton utfelen idegeneket jelolgetni, de o egybol megtetszett valamiert. Nem akarok a vilagert se nyomulni meg letamadni h ismerkedjunk, elvegre ez szamtalan okbol lehet h nem tudna megvalosulni, nem akarok beegni, meg azt se h azt higgye nekem ez a hobbim. Kerlek segitsetek, nektek mi lenne az amit még szivesen olvasnatok egy lanytol ilyen esetben? Lanyok is valaszolhatnak, ha tudnak megtortent esetre tamaszkodni :D

19/l



2018. jan. 7. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bejelölhetnéd, próba szerencse. :) A legtöbb ember ma már egyébként is mindenkit visszajelöl, szóval ha látja, hogy nem kamu a profilod, vissza fog jelölni, ne aggódj. Nyomulósnak pedig szerintem egyáltalán nem fogsz tűnni. Ha rádír, hogy ismer e téged, írd azt, hogy ismerősnek tűnt neked valahonnan, ezért jobban megnézted egy-két képét és szimpatikusnak találod, ha pedig van kedve, szívesen beszélgetnél vele. :)

Sok szerencsét! És légy bátor, saját tapasztalatból mondom. :)

18/L

2018. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Èn sohasem igazolok vissza olyan embert akivel èletemben sem találkoztam vagy legalább egyszer ne találkoztam volna vele szemèlyessen,ennyi erővel az utcán is bárkit leszólithatsz csak úgy random..
2018. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem jelölök vissza bárkit, sokszor még olyanokat sem akiket valóban jól ismerek, mert nem akarom látni a dolgait és engem sem érdekelnek az ő dolgai.
2018. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt kell válaszolni, hogy: Képeid alapján szimpatikus voltál, ezért jelöltelek be, ha van kedved beszélgethetünk.


Engem is bejelölhetsz. Majd én is megkérdezem. :D Aztán gyakorolhatod ezt a mondatot.

2018. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

úgy is tudja hogy ismer e vagy sem

ha nem ismer és vissza jelöl akkor 60%hogy szimpi vagy neki

ha nem ír az se jelent semmit, lehet várja hogy te írj, elvégre te vagy a jelölő fél

ha rá is kérdezne hogy ismer e, arra én azt szeretem mikor írja, hogy nem, de szeretne megismerni

és itt tudnál olyanokat írni pl szimpi voltál, olyan kedvesnek látszol stb

2018. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2018. jan. 7. 13:32
 7/7 anonim válasza:
Próba szerencse. De nem árt egymás mellé tenni a profil fotóitokat. Engem egy időben a korosztályomból rengetegen jelöltek ismerősnek, de önkritika nélküli bányarém volt a többség. Aki legalább a képen hozzám valónak tűnt, kapott egy lehetőséget, hogy értelmes e. Nagyképű duma, tudom, de sajnos a nőknek sem nagyon van önkritikája a facebookon. A másik a rengeteg kamu profil, amit az online marketing miatt használnak a csóringerek. Egy szép csaj millió ismerőst tud gyűjteni.
2018. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!