Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány osztálytársam feltűnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány osztálytársam feltűnően nézegette a mezítlábamat meg mindenféléket mondott róla. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szülinapi buli volt nálam, ahol több osztálytársam is ott volt. Én otthon mezítláb szoktam lenni most is így volt. Egyik lány osztálytársam meg elkezdte nézegetni a lábamat ami mezítláb volt, meg mondta, hogy neki is olyanok a lábujjai mint nekem (hogy a második ujja hosszabb).


Ez az egész most jelent valamit? Én tetszettem neki vagy csak egyszerűen lábmániás lehet?

Olyan furcsa volt.

15/F



2018. jan. 9. 13:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ti egy tökéletes pár vagytok remélem együtt fogtok megöregedni 😍❤😀
2018. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit túlreagálod. Valószínűleg csak unatkozott, és a lábad megfigyelésével kötötte le az idejét.
2018. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Semmi. Csak gondolom te voltál egyedül zokni nélkül a társaságban, ezért nézegette unalomból a lábadat. Ahogy előttem is mondták. Ennyi.
2018. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, azt jelenti, hogy a közös gyerekeiteknek is hosszabb lesz a második lábujja. Gratulálok apuka!
2018. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
68%
Az volt neki a furcsa, hogy januárban valaki képes mezítláb lenni :D Sztem komplett hülyének nézett.
2018. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Fogdosta, nyalogatta? A lábad biztos tetszett neki
2018. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
#5, nem mindenki idióta, aki nem a te klónod. Másrészről hagy döntse el mindenki maga, hogy van otthon, milyen alapon szólsz bele? :(
2018. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Holnap suliban menj oda hozzá és nyomd az arcába a lábad, ha bekapja a lábujjad bejössz neki, ha hívja a rendőröket akkor nem.
2018. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
40%

"Másrészről hagy döntse el mindenki maga, hogy van otthon, milyen alapon szólsz bele? :( "


Nem szóltam, bele, csak választ adtam a kérdésre. Nekem furcsa ha valaki télen mezítláb van, akkor is ha otthon teszi. És szerintem a legtöbb embernek furi. Ezt akartam elmondani.

2018. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Akkor csak nekem furcsa, hogy valaki majdnem minden nap kreál egy mezitlábbal kapcsolatos kérdést...
2018. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!