Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire fontos a szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire fontos a szép fogsor?

Figyelt kérdés

Sajnos elég csálén állnak a fogaim, de nagyon tiszták és fehérek

Kezdek megbékélni magammal de ezt nem tudom elfogadni, fogszabályzóm lesz 1 éven belül de az is egy 5 év mire rendbe teszi :/

16/f


2018. jan. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem lány vagyok, de szerintem nem fontos, a lányok esetében se, egy normális lánynál nem számít a kinézet, a külső kérdező :) 16/F Nekem is elég csálék a fogaim elöl, de nem úgy fogok odamenni valakihez, hogy elötte beleharapok a levegőbe, hogy lássa milyen fogaim vannak. :)
2018. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Az első válaszoló elég naív. Mi az, hogy normális lánynak nem számít a kinézet? Dehogynem. Egy igényes lánynak számít a kinézet, azaz a legtöbb lány egy bizonyos szint alá nem ad.
2018. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az igényesség, higiénia számít. Tehát ahogy mondtad hogy fehérek és tiszták a fogaid akkor minden rendben van. Arról pedig, hogy csálék, semmit nem tehetsz, nem a te hibád, és ezt meg kell értenie az embereknek. Aki pedig csak emiatt nem közeledik az hülye. Tehát nyugi, meg rá is érsz még arra hogy szép fogaid legyenek. Fogszabályzó után pedig már minden rendben lesz.:)

16l

2018. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Én csakis a fogaim miatt nem merek ismerkedni, rengetegszer mondták már, hogy aranyos és cuki vagyok, a helyest meg mágtöbbször de valamiért képtelen vagyok bárkinek is hinni :/ nincs önbizalmam sem ez miatt, de egyszer majd csak szépek lesznek :D

2018. jan. 11. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon! Mindenen a szep fogsor :)
2018. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*m
2018. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondhatnám azt,hogy nem számít,de igenis. Nekem is csálék voltak a fogaim,és 8(!)évesen lett fogszabályzóm. Akit igazán zavar az nem 17 évesen rakat a nagyon csálé fogaira fogszabályzót. Nekem fontos a fog,mosoly így nálam ez kizáró ok.

Bocs,de ez az én véleményem.

2018. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én normális lánynak tartom magam (bár mindenki annak tartja magát, szóval ki tudja), de valamilyen szinten mégis számít a külső. Persze a belső értékek sokkal fontosabbak, de mit kezdjek az olyan fiúval, akivel undort érzek, ha csókolóznom kell? Aki azt mondja, hogy neki nem számít a külső, az saját magát is átveri. Valamilyen szinten mindenkinek számít, akkor van a baj, amikor a külső az elsődleges. De hogy a kérdésre is válaszoljak, van akinek még aranyosan is áll a fogszabályzó. Ha mások azt mondják, hogy jól nézel ki, akkor valószínüleg ez így is van, de nekem is hiába mondják. Biztos nem olyan zavaró a fogad, mint amilyennek érzed. Lehet, hogy mások észre sem veszik, de itt nem az a kérdés, hogy nekünk, lányoknak mi a fontos, hanem hogy neked a mi fontos. Neked az fontos, hogy rendbe tedd magadban a dolgokat, mert ameddig nincs önbizalmad, saját magad ellen csinálod a dolgokat. Nekem elhiheted.
2018. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Cica, én - mint szerintem minden lány - mindig a "tökéletes pasi"-ról álmodtam. Erre itt vagyok, egy olyan srác karjaiban, akire igazán mindent lehet mondani, de hogy szabályos a fogsora vagy kigyúrt a teste - na azt tuti nem. Én nem azért figyeltem fel rá mert szép. Nekem a szeme tetszett meg - és őszintén szólva a mosolya, mert szabályos fogai sokaknak vannak, de ilyen szexin szabálytalant még sose láttam. Ezen kívül imádtam beszélni vele. Sosem tudhatod, kit mi fog meg. Fontos az első benyomás, de nálam annyi a lényeg mint az egyik előttem szóló is mondta, hogy tiszta, rendezett legyen. Azon felül csak a belső számít. Akinek meg nem, az csessze meg, felületes ribi.

Ha akarsz beszélgetni, írj nyugodtan.


20l

2018. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!