Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedős facebook csoportok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős facebook csoportok?

Figyelt kérdés

Olyan facebook csoportokat tudnatok ajánlani ahol hozzam hasonló korú fiúkkal lányokkal lehet ismerkedni és lehet liveozni is a csoporton belül?

Köszi

L16



2018. jan. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, hát facebook-os oldalt nem, de például anotalk, egyébként, ha nem akarod átélni azt mint én, 16/F Interneten ismertem meg valakit, aki valójában nem is ő volt, akit megismertem, ugye érted? Mostanra sikerült ezt, úgy-ahogy kihevernem, és van egy lány, aki nagyon tetszik, olyan aranyos, ártatlan a tekintete, jövőhét csütörtökön, vagy pénteken oda megyek hozzá beszélgetni, csak hát én félénk vagyok, de megteszem, szóval kérdező, ajánlom az anotalk-ot, vagy az élőben lévő ismerkedés-t, ha kellene írj privátot, és szívesen segítek, adok tanácsot, mert jól esik.
2018. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Pont azert lenne jo a facebook mert nem arctalan. Latom a tobbiek profiljat + videochatelni is tudunk igy hamar kiderul ha nem az akinek allitja magat.
2018. jan. 13. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez igaz, hát pontos csoportnevet nemtudok, de ami neked is tetszene, például, állatos csoport, akármiféle ilyesmi, amit szeretsz. És ha kellene még valami, írj privátba, mert a kérdésekhez csak válaszolok, mellé teszem, "írj privátba" mert ott sokkal egyszerűbb követni a válaszokat.
2018. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írj rám és megadom a facebookom.
2018. jan. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!