Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hívnak bulizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívnak bulizni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az a helyzet, az osztályunkba van egy klikk, a menők és a másik a "nyomik". Én a kettő között vagyok, kitünő, komoly célokkal, de emellett laza és van igényem társas kapcsolatokra, nem a tanulás tölti ki minden időmet, és ezt ők is tudják. De nem hívnak mégsem buliba... nálunk itt sajnos az a menő, hogy bemennek városba inni, enni idősen, de aki nem jár, annak kb kapcsolata sincs. Nekem is ez a bajom. Abbol a klikkbol is van akivel joba vagyok, baratomnak tekintettem, de mindig rosszul esik ha latom hogy bent van nekem oedig nem is szolt...mivel tenyleg nagyon sokan jarnak, ott lehet ismerkedni, nekem mashol nem sikerult, regebben amig jartam volt is egy futo kapcsolatom, csak az en szuleim miutan megtudtam mi van nem engedtek, mert ennyi idosen nem kell inni (igazuk is van) de a tarsasag miatt kellett nekem is, kulonben kineztek, ahogy azert is mert koran (11-12 korul) hazamentem. Miert nem lehet olyan programot szervezni i nem ejszakaba nyulo, szigorub szulokkel is megoldhato? Lassab kezdem elvesziteni a "barataimat" ezaltal...igen tudom valoszinu azert bem hivnak mert sokszor lemondtam, de ilyenkor egy rendes baratnonek nem azt kene csinalnia hogy megprobal megis hivni, vagy kicsit segiteni? A fiuk akikkel probalkoztam is mind ejszakazni hivtak...nem tudom miert van ez
2018. jan. 14. 20:40
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez... ez lenne a trend...?

16f

2018. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem a legtöbb suliban így van. Én is valahogy a kettő között vagyok, de tanulni nem igazán szoktam, max az írásbeliket megírni, és ennyi. Itthoni tanulás nélkül is megvan a 4-es, ami nekem elég is. Így aztán szabadidőmben inkább játszok, leginkább multiplayeres játékokat, ahonnan vannak ismerőseim.


Lány mondjuk sajnos kevés játszik, de így is van lány ismerősöm is innen, és bár még nem találkoztunk, úgy néz ki, nyáron össze tudunk futni. Most csak arra akarok rávilágítani, hogy nem csak buliban lehet ismerkedni, és arra, hogy bár nem a valóságban ismerkedtünk meg, fogunk találkozni, és tartjuk a kapcsolatot már egy ideje.


Nem kell a többiek után menni állandóan, csináld azt, amit szeretsz, és majd jönnek maguktól az ismeretségek. Egyébként lehet ismerkedni pl. diákmunkán, vagy a közösségi szolgálaton is, illetve szinte bárhol. Én állatmenhelyen voltam közösségi szolgálaton, és ott is megismerkedtem több lánnyal is, bár velük azóta nem nagyon beszéltem. De ott akkor jól elvoltunk, nem volt senki antiszociális, szóval lehetett ismerkedni.


Még egy történet suliból, és a "menőkről":

Osztálykirándulás volt, szállás faházakban, kb három különbözőben a fiuk. Voltunk 4-en kb, akik nem szokták leinni magukat, a többiek viszont igen, és ez most is így volt, vittek piát, és estére csak mi maradtunk józanok. Volt aki bealudt a földön, pár lány vigyázott a szétesett fiúkra. A földön sár végig, mocskos, büdös volt náluk minden, üres üvegek a földön, stb.


A mi házunkban meg tisztaság volt, és egy jó társaság. Mellesleg vacsora után nekünk kellett eltakarítani mindent, mert a többiek nem nagyon bírtak lábra állni. Én addig sem jártam bulizni és inni, meg azóta sem voltam soha ilyen céllal, nem vonz. Osztálytársam meséli néha, hogy milyen volt mikor lehányta a falat, meg belelógott a haja a wc-be hányás közben, és nem értem, hogy ebben mi olyan jó :D


Ha erre vágysz, menj inni a "menőkkel", ismerkedj ott, de normális barátságokat ott nem tudsz kötni. Reggelre azt se fogják tudni ki vagy. Ne parázz ezen, legyél azokkal, akikkel Te szeretnél, csináld azt, ami neked jó, és a többi majd jön magától. :) Ismerkedni bárhol lehet, nem kell ahhoz buliba menni.


Megjegyzem inni szoktam én is, kicsit becsípve is voltam már, de részeg még sose. Mindig azt szoktam mondani, hogy ha innod kell egy társaságban azért, hogy jól érezd magad, akkor ott már bajok vannak :D


Bocsi hogy hosszú lett, remélem tudtam segíteni :D 17/f

2018. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!