Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz visszajelölni, ha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz visszajelölni, ha van barátom?

Figyelt kérdés

Megjelölt facebookon egy srác,akivel úgy nézem,egy az érdeklődési körünk. Nem azért jelölném vossza,mert akarnék valamit tőle. Ha ő akarna,nyilván hárítanék és ennyi lenn az egész.

Van barátom és szeretem is.

Nem lenne gáz így visszajelölni a srácnak? (Nem ismerem,totál random bejelölt.) nem tűnik annak a nyomulós, bunkónak.

18L



2018. jan. 16. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted egy virtuális "ismerős" titulus jelent bármit is?
2018. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem gáz. Minek jelölnél vissza tök idegen embereket? Nyilván ismerkedési céllal jelölt be.
2018. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nyilvánvaló, hogy akar tőled valamit.
2018. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem azért jelölt be mert meglátta a képeid és "Na ennek a lánynak én a fiú barátja akarok lenni !" :D
2018. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelölném vissza. Facebookon ismeretlenül nem azért jelölnek be fiuk lányokat, hogy a barátjuk legyen, ezt minden épeszű ember tudja. De a te dolgod.
2018. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!