Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik opciót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik opciót válasszam ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akivel már kb.november óta beszélgetek szünetekben,meg udvarlok neki stb..Eléggé visszahúzódó lány,főleg az ilyen témákkal kapcsolatban.Úgy érzem kedvel,barátként mindenképp szimpatikus vagyok neki,de nem tudom akar-e többet most,vagy majd idővel esetleg....De már több,mint két hónapja ismerkedek vele(ez nagyon hosszú idő) és nem tudom,hogy mit gondol felőlem.Szerintetek kérdezzek rá,hogy akarna-e valamit vagy folytassam inkább tovább ezt beszélgetős a dolgot?Amúgy amiatt aggódok,hogy kiderül a szándékom,mivel már szinte mindenki tudja az osztályomban,hogy mennyire bejön nekem.(Amúgy nem tudom abból mi származhat,ha mástól tudja meg és nem tőlem.Szerintetek?)16F

2018. jan. 16. 17:52
 1/3 kamilla19 ***** válasza:
62%
Istenem de aranyos vagy :D mivel csendes típus nem hiszem hogy ő fog feléd közeledni először, de én mindenképpen tennék egy próbát. A csendes lányok nem azok a TIPIKUS lányok úgyhogy én annyit kívánok neked hogy mindent bele. Esetleg hívd el valahova mondjuk inni egy kávét vagy ilyesmi és akkor mondd el :D mindent bele, esetleg írj ha lesz valami új, jah és még annyi hogy az sem baj ha mástól megtudja ha kedvel téged örülni fog ha meg nem akkor barátok még mindig lehettek hisz ha tudja és mégsem jössz be neki nem állna szóba veled annyira. Na ez így hosszú lett de tényleg drukkolok
2018. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mond el neki

Egy srác legyen magabisztos és ne olyanokkal foglalkozzon mint hogy meg-e mondja a lánynak hogy tetszik vagy nem.

Baj nem lehet belőle.15/L

2018. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el valahova és valld be hogy tetszik neked.:)
2018. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!