Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá egy idegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy idegen lányra, akivel szívesen ismerkednék?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egy "sziára" biztos nem fog válaszolni. Valami nem sablon szöveg kellene.

2018. jan. 17. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne valaszolna? En is szoktam visszairni ra, kezdesnek jo. Ha meg nem ir vissza, akkor valoszinuleg akkor sem irt volna, ha hozzatetted volna hogy “mizu”.

Nyomozz talan utana, hogy mit szeret, es kezdd el arrol kerdezgetni. Pl.: “lattam te is szereted xy-t, en is imadom a zeneit. Mit hallgatsz meg?”

2018. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is tetszel vàlaszolni fog. Ha meg nem, írhatnál egy regényt is neki, az sem változtatna semmin
2018. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egesz lyo neze ki szoval aszgondoltam tece.

Jarunk ?

Eze a szövege hoditom a lanyokat 11/LF

2018. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan ráköszönsz és szimpatikus vagy neki visszaír.
2018. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!