Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányra milyen időközönként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányra milyen időközönként írjak rá, facebook-on, hogy ne tűnjek túl nyomulósnak?

Figyelt kérdés

Most mindennap rá írjak, vagy sem? Nos azért a kategóriát is nézzük. Egy normális, okos, helyi szép lányra mert itt is számíthat a kategória! Mert van egy lány aki tetszik nekem. És helyi, közel van. De nem tudom ,hogy pontosan, mindennap rá írjak, vagy ha nem akkor milyen időközönként írjak rá!? Még pedig, azért lenne ez olyan fontos! Mert úgyse tudnék vele túl sokszor beszélni, max 1-2 hetente bulikba, mivel nem egy suliba járunk! Én szakis vagyok ,ő meg gimis! Egy kicsit azért le tudnám már írni milyen lehet a csaj, hogy abból talán valaki tudjon véleményt formálni! Nos van egy "barátom" a gimiből ahova ő jár. És azt mondta ,hogy ne nyomuljak rá annyira ,csak legyek vele néha egy kicsit flegma, meg néha olyan közönvös persze azon kívűl java részt én kedves lennék, na meg azt is mondta, hogy nehéz eset. De azért érezze, hogy én érdeklődök iránta. De viszont már mondták azt arról a haveromról ,hogy sokat hazudik!És az illető azt mondta, hogy ne legyek kicsit se flegma a csajjal. És eleinte amíg nem mondja valaki más is ,hogy legyek kicsit flegma vele. Addig nem leszek az. De azt viszont, nem mondta a barátom, hogy mikor, milyen időközönként írjak rá, persze meg kérdezném. De sajna nem találkozunk olyan sűrűn, meg akkor sem nagyon beszélünk. És arra is kíváncsi vagyok ,hogy most milyen idő közönként írjak. Meg arra is, hogyha most addig amíg nem ismerem nem írnék rá, hanem ha egyszer talizok vele. Az első tali után milyen időnként írjak rá. Meg arra is ,hogyha már nem az első talin vagyunk túl azután milyen gyakran írjak rá. Ezt a talit nem úgy értem ,hogy kihívjuk egymást! Hanem az első talit arra értettem mikor meg ismerem a többi talit meg pl arra ha az utcán talizok vele ,vagy ha megyek buliba és ő is ott lesz és ott talizok vele meg stb stb! Illetve ha nem is tudjátok le írni, hogy szerintetek ezzel a csajjal, hogy menne. Elég ha a tapasztalatotokat, le írjátok, egy jó páran, hogy nálatok ezek hogyan működtek?

16/F



2018. jan. 17. 19:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Könyörgöm, ne legyél flegma.... Szeretjük az udvariasságot. Ne írj mindennap, hanem amikor beszéltek akkor látod majd, hogy mégis milyen a beszélgetés, és ha látod hogy érdekel,akkor fejezd be a beszélgetést valami ilyennel, hogy: "na akkor holnap írok", vagy használj ki valamilyen dolgot, pl: "na írj majd hogy hogy sikerült a holnapi dolgozat" és akkor máris megvan a kövi téma. De NE legyél flegma.
2018. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végülis a barátom ,úgy értette ,hogy ilyen egy szavas válaszokat adjak néha.A hangsúlyt nem mondta de gondolom úgy gondolta ,hogy vagy flegma hangnemben vagy közönvös hangnemben adjak 1 szavas válaszokat. Nem úgy ,hogy kérdez valamit és jó flegma módon válaszolok vissza!

És akkor ennyire se legyek flegma?

(Ezt azért a kérdénél le írhattam volna igaz!)

2018. jan. 17. 22:10
 3/3 anonim válasza:
Nem,egy szavas válaszokat se adj. Ha már ráírsz, akkor tudja, hogy érdekled, akkor ne játszd el vele hogy "nemnagyon válaszolsz" mert akkor nem fogja érteni hogy mivan. Legyél vele kedves és érdeklődő.
2018. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!