Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít szemezésnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít szemezésnek?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársamról van szó...

Alig egy hete figyeltem rá fel ( valószínűleg akkor is kezdte ) ,hogy egy fiú néz az osztályból. Régen elég jóba voltunk ,tetszett is ( és ezt sajnos el is mondtam neki ) de aztán abbamaradt a dolog,rosszba lettünk.

Szóval órákon elég sokszor nézzük egymást ( szinte mindig mikor lehet ) én ilyenkor elröhögöm magam és lesütöm a szemem... Nem bírom állni a szemkontaktust, főleg nem vele .

Ez általában csak 3-4 másodpercig tart, legfőképpen miattam,mert ugye megszakítom...

Nem hinném hogy tetszem a srácnak, szóval csak érdekel ,hogy mi számít szemezésnek?


2018. jan. 18. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a szemezés, amit leírtál.
2018. jan. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!