Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átjön hozzám egy srác mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átjön hozzám egy srác mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Szóval eddig 2x találkoztunk és mondta hogy majd ma átjön este fele. En nagyon oda vagyok érte , mondta hogy semmit nem akar elsietni velem. Csók sem volt. Nem vagyunk együtt de nagyon alakul a dolog. Szerintetek mit csináljunk ? Mert ilyen helyzetben még nem voltam.

Azt meg nem akarom hogy egyből lefekszünk az ágyra és lesmárolom. Nem tudom mit szólna ... de nagyon lelkesen mondta hogy átjön hozzám... Nem akarom hogy unja magát... Tippek?



2018. jan. 20. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Bunkóság meghívatni magunkat valakihez..... :)

2x találkoztatok, ez gyors. Szüleid helyében nem engedném, remélem tudnak róla. Egy majdnem idegent engedsz be magadhoz, eszednél vagy?

Már hogyne akarna valamit. Ha csak beszélgetni akarna, séta ideálisabb lenne. Kint. Ugye az sem gyanús, hogy pont este ér rá.

2018. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ahj régóta ismerjük egymast csak 2x volt RANDI. Szerintem az gázabb lenne ha mondaná hogy én menjek át,.. szerintem a fiú dolga

Ilyen időben meg kint nem nagyon lehet semmit csinalni

2018. jan. 20. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezzetek filmet, meg vegyel/csinalj valami nasit
2018. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam h nézzünk filmet ... csak ő se szeret filmezni mint ahogy én se :D
2018. jan. 20. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Mindkettő gáz. ha azt gondolod, nem akar semmit, naiv vagy. Csókolózni billiárd, kávézás (kávézóban), bowling, vagy szimpla mozi, jégkori közben is lehet (hoppá, én kapásból találtam 5 programot, amihez nem kell kint lenni ebben hihetetlen cudar időben).
2018. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na majd megírom hogy mi lesz :D de nagyon jól ismerem hogy milyen fiú . Attól hogy a mai fiúk 90%-a csak a szexre megy , attól függetlenül ő nem . Vannak kivételek .. aztaaaa
2018. jan. 20. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok "olyan" srác,de ha áthív egy csaj magához biztos viszek magammal gumit mert ez lenne az első gondolatom.

17/F

2018. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Süssetek palacsintát
2018. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Hihetetlen, hogy minden javaslatra találsz valami kifogást.

Szerintem ha már úgyis felmegy, akkor dugjatok!

2018. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is a fiú a 3.randin jött fel hozzánk de nekünk már előtte is volt csók, így ugye akkor is, de azon kívül mi inkább beszélgettünk sokat és végülis aznap jöttünk össze.:D
2018. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!