Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik a lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a lányoknak a farmer élet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. Ha csak ketten műveljük, romantikus is. És nem, nem ijedek meg sem a kosztól, sem a fizikai munkától. Szeretem.
2018. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen teljesen elvonult életre gondolok, hanem arra hogy a fő kereset az a földművelés és állattenyésztés
2018. jan. 25. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jó dolog. Bár nekem inkább az jön be, ha rajtunk kívül más se ki, se be. Vagy csak tényleg nagyon ritkán.
2018. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Amúgy is utálom az embereket szóval én imádnam.
2018. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem lenne ezzel bajom, igaz, nem így terveztem az életem, de, ha a sors úgy hozná, hogy egy farmer sráccal jövök össze, akkor szívesen segítenék neki, mondjuk napi 2-3 órát a földeken(tudom, ez nem sok, de nekem lenne civil munkám, ahol napi 8-10 órákat dolgoznék)

15/l

2018. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Látszik, hogy itt senki nem ilyen körülmények között nevelkedett...


Én falun nevelkedtem, de a középiskolát egy nagyvárosban kezdtem. Egyszerűen imádom az itteni életformát, a nyüzsgést, hogy az emberek nem foglalkoznak egész nap a másik dolgával, és nem néznek prostinak, csak mert befesteted a hajad vagy felteszel egy kicsivel látványosabb sminket. Én nem akarok visszakerülni a "tanyasi" közegbe, csak a munkát látom benne, és a hajnali kelést az állatokhoz.

2018. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Buf válasza:
100%
A csajok szépek szeretnének lenni, a gumicsizma után felvenni a magassarkút pasiknak teljesen normális, a csajok nehezen azonosulnak ezzel a gondolattal, persze vannak kivételek, ha minden igaz a kivételt keresed.
2018. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, falusi, igen, beismerem elég bosszantó, hogy mindenki mindent tud, olyan is ismer téged, akit te nem, az öregek ülnek a padon az út szélén, elmész mellettük, 2 méterre vagy, azt hiszik nem hallod, és elkezdenek kibeszélni.

Kerti munkát is végeztem már, nem döglöttem bele, sőt élveztem + a mi családunk nem kel korán olyan 9-23-ig vagyunk ébren.:D

2018. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, faluról költöztünk városba. Nem szeretem. Sok az ember, a kocsi, alig vannak normális zöld területek. Mindenki divatol, játssza a menőt, még le is nézik, ha tudják hogy piszkos helyen dolgozol.
2018. jan. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene
2018. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!