Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból hogyan lehet többet kialakítani?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nagyobb eséllyel sehogy. Megpróbálhatod egy randira elhívni, vagy megtárgyalni vele, hogy lehetne több is köztetek, ha viszont egyértelműen nem vevő a dolgokra, akkor az sajna bukta.
2018. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kivitelezhetetlen viszont nem egyszerű.

Ebben az esetben most nagyban a csajtól függ.

Nagyon közeli barátod vagy csak úgy inkább haver?

2018. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak elmélkedésből írtam ki :D Nincs olyan lány barátom, akivel össze akarnék jönni
2018. febr. 6. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Ohh okés. :D

A lényeg h lehetséges, nekem sikerült.

2018. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 ha már itt tartunk,kifejtenéd? :D

nekem van egy csaj barátom,akivel több éve közel állunk egymáshoz.csak mégis,ha lehetne valami még közelebbit kihozni a helyzetből :D

2018. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból azt mondanám, hogy ha már olyan barátok vagytok akik MINDENT megbeszélnek, de tényleg mindent és a bizalom is 100%-os, ami persze nem 2 hetes

haverság akkor ez simán kialakulhat magától erőltetés nélkül is. De mivel mindenki más, így csak azt tudom mondani, mint amit előttem is mondtak, próbáld meg elhívni randizni. :D

2018. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 ennek én is örülnék, mert épp egy srác barátommal gondban vagyok...
2018. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vanda221 válasza:
szerintem az apal lépés hogy figyeld meg és tedd fel mgadnaknak a kérdést hogy meg-e bízol benne aztan egy barátnőddel kérdezteds meg tőle hogy tetszel-e neki vviszont ha nem illetek össze hamar összveszhettek és nem elég hogy nem lesztek együtt még barátok sem lesztek ˙szerintem legalább is
2018. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csakegycsaj2001 válasza:
Hát első fiúmmal ugy jöttünk össze h elöször barátok voltunk aztán párok aztán szakitottunk nagyobb eséllyes számits a szakitásra
2018. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!