Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

Első: külsőleg szép arc, hosszú, sötétbarna haj, barna szem, 167 cm és 55 kiló tehát van rajta egy kicsi felesleg, homokóra alkata van, közepes mellek (kb B/C), szép formás a popsija de inkább a feleslegtől nem az izomtól. A combján is van egy kis felesleg de nem az a duci típus. Belsőre leginkább a vagány szó jellemző rá. Vicces, belevaló csajszi de nagyon nehezen nyílik meg. Ha megnyílik már lehet vele beszélgetni mindenről és barátságosabb lesz sokkal.


Második: külsőre szebb az arca mind az elsőnek, szintén barna haj és barna szem. 165 cm és 45 kiló tehát vékony, karcsú, felesleg nincs rajta ami azt is jelenti hogy viszonylag lapos. (A-s mellek, kerek popsi ami szintén laposabb de edz rá) Belsőre leginkább az aranyos szó jellemzi, jó kisugárzású, bújós, megértőbb és segítőkészebb mint az első.


Melyik lányt választanátok?



2018. febr. 9. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A második. Mégpedig a bújós, aranyos kisugárzás miatt.
2018. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mohó vagyok, mindkettő egyszerre:D
2018. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

te most valami ribit akarsz aki a kis kukidon pörög? mert ilyen felsorolást a mobiloknál meg a tévéknél szoktak használni.

szerintem nézegesd magad a tükörben, vegyél fel feszülős rózsaszín felsőt és fotózgasd magad.

Ilyeneket szoktak a Zs kategóriás emberek csinálni a Zs kategóriás agyukkal meg az Y-os kinézetükkel.

2018. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adlak, #2 :D

Btw a 167 cm-re az 55 kiló az messze nem annyi, hogy felesleg is legyen rajta. :D 169 cm-el vagyok 51 kg és majdnem a sovány kategóriába tartozom, a testzsírszázalékom kb 0,5-al a normál alatt van. Ő a normál aljak-közepe fele lehet, nagyjából pont tökéletes. (én is 55-56 kg-ig akarok felmenni)

2018. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2: De a valóságban egyiket sem kapod meg,haha 😁
2018. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második, de remélem hogy nem csak választasz lányok között mintha mind a kettő a tiéd lenne...
2018. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!