Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltatok, szakítottatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltatok, szakítottatok. Letiltott téged (vagy mert zaklattad vagy csak úgy) facebookról vagy akár máshonnan is. Azóta sem tiltott vissza?

Figyelt kérdés

Mindenkinek kiváncsi vagyok az efajta tapasztalatára.

Az mellékes, hogy érdekel még téged, hogy vissza tilt vagy sem.

Ha vissza tiltott mennyi időre rá?

Az után beszéltetek még?



2018. febr. 10. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekesnek tartom, ha csak azért tiltjuk le egymást, mert már szakítottunk.

Ha szükséges, akkor mindig én tiltok először facebookon.

Volt már, hogy vissza tiltottam és próbálunk beszélgetni. Nem volt semmi különös, megszakadt a kapcsolat.

2018. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Együtt voltunk, megcsaltam, szakítottam vele, ő visszasírta magát, szakított velem, letiltott. 5 éve volt, azóta is tiltva vagyok, de nem érdekel:
2018. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló te akit vagy akiket vissza tiltottál mennyi időre rá tiltottad vissza?
2018. febr. 10. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Drámázott, leszart, szakítottunk, elmondta hogy mekkora szar vagyok mert nem engedtem hogy visszasírja magát aztán letiltott mielőtt válaszolhattam volna de aztán feloldott és azóta nem beszélünk

18f

2018. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Együtt voltunk fél évet, megcsalt, szakítottunk vissza akarta magát sírni, majd bepasizott, megint közbe velem akarta volna őt csalni, lehordtam mindennek,tiltott azóta is tiltva vagyok(2016.07.27). Személyesen találkoztunk de elmentünk egymás mellett és ennyi. Első kapcsolatom volt, azóta se sikerült összejönnöm senkivel(fiú vagyok)
2018. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint ha az exem kèrdèsèt olvasnám :DDds pont aktuális :D
2018. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem kb. 6-7 éve tiltott az exem, azóta se vonta vissza. Úgy vagyok vele, hogy ha neki így könnyebb, engem se zavar a dolog. Attól még, hogy az internetről letiltott a fejéből nem tud kitörölni. Úgyhogy ennyi :)
2018. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!