Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy apukám megenge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy apukám megengedje, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt. 17 éves vagyok, ő meg 18. Apukám nem engedi, hogy nála aludjak, pedig már nem vagyok olyan kicsi. Mivel tudom rávenni hogy még is megengedje?
2018. febr. 11. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Először ő aludjon nálad, de külön ágyba meg nyitott ajtónál, hogy apukád megnyugodhasson.
2018. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először fordítva? mármint barátod aludjon nálatok. Hátha az jobban tetszene neki
2018. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nővérem is csak 18 évesen aludhatott a barátjánál remélem velem már lesz egy kis megengedés ;) 16/f
2018. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd neki, hogy elég érett vagy és megbízhat benned. + Hízelgés. Szépen kitakarítasz, rendet raksz, főzöl finom ebédet, sütsz finom süteményt, megkérdezed milyen napja volt, segítesz neki pl. bevásárolni, ilyesmik.
2018. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apukád okos s bölcs ember.Tarcsd kérését tisztàba.
2018. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert a haverod ugyis megpróbálná beverni a nyílásaidba a bőrtokos kallippót ha egyedül lennétek. Tudom. Pasiból vagyok
2018. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 12. 06:35
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb indulatu becsuletes ferfinak is all a farka. Igy ily modon nem varhatod el hogy igazat mondjon. Ha norol van szo kegyes hazugsag mindig benne van a pakliban.
2018. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!