Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami tipp Valentin napra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp Valentin napra?

Figyelt kérdés
Lassan itt van Valentin nap, és ötletem sincs, mit kéne vennem annak, aki tetszik nekem. Nem tudnátok valami tippet adni? Elég gyorsan kellenének a tippjeitek, mivel 2 nap, és Valentin nap.... A fiú 13, én is annyi vagyok

2018. febr. 12. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A Valentin nap a szerelmesek ünnepe! Ha valaki csak tetszik, annak ne vegyél ajándékot. Főleg ha Te vagy a lány :) Kellemetlenül fog elsülni.
2018. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló....

Akkor máshogy fogalmazok, szerelmes vagyok belé, és tőle ma kaptam ajándékot... De azért tnyleg köszi

2018. febr. 12. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, mint a többi válaszoló:XXLes csoki, plüss, virág,meg amiket szeret.

Remélem segítettem.

2018. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2018. febr. 12. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj neki verset, levelet
2018. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!