Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mivel érdemes rátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mivel érdemes rátok írni messengeren amire vissza is írtok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 17:54
 1/6 anonim válasza:
48%
Azt kell írni nekik hogy pl nyertek valamit vagy ilyesmi. Lehet durvábbakat is pl. h épp láttad a kutyáját-macskáját. Vagy ég a ház
2018. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Idegenek ne irogassanak. Ismerősnek bármire visszaírok, ha csak illedelmességből is.

16l

2018. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van az előttem való hozzászólónak, ne nagyon írjon ram olyan akit nem ismerek, mert amúgy se fogok visszairni. Meg hat vannak annyira béna pasik akiktől falra tudnék mászni ilyen pl hogy: Szia nem baj hogy ismeretlenül bejeloltelek/ nem baj hogy írtam? Sokszor láttalak és gondoltam csak úgy radirok stb...ez nem sok lánynak jön be szerintem hogy idegen, néha ocsmány pasik írkálnak neki, és meg melle értelmetlenek is nem értek meg ha nem akarunk velük beszélni de meg azért is minden reggel radirnak hogy Joreggelt-.- mizu?
2018. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hiába kérded meg a halat a horgászatról, egy jó pecástól kell megkérdezni :)
2018. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gaedbri válasza:
Bankszámla kivonattal:)
2018. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegen ne irjon semmit mert lesz@@@om.
2018. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!