Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek beszélgetni vele úgy, hogy ne legyen nagyon random, és egyértelmű, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Az osztályomban vagy egy srác, aki tetszik nekem, és szerintem neki is tetszenék, ha megismerne, de mivel csendesebb lány vagyok, eddig ez nem történt meg. Az osztályunkban nem nagyon keverednek a fiúk-lányok, és már amúgy is 5 éve ismerjük egymást, ezért nagyon fura lenne, ha csak úgy elkezdenék beszélgetni vele. Mit csináljak?

2018. febr. 15. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is hány éves vagy kedves Kérdező?

(Ezt a kérdést nem azért tettem fel,mert a következő válaszom az lesz hogy te még kicsi vagy ehhez)

Jó tudni hogy 13 vagy éppenséggel 17 a kérdező.

2018. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17:)
2018. febr. 15. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután osztálytárs, praktikusan valami tanulással kapcsolatos dologgal kellene odamenni hozzá. Vagy, ha tudod, hogy mit szeret (zene, film, sport...) akkor olyan témával is lehet. Alighanem le fogja vágni, hogy bejön neked, ha 5 év után először odamész hozzá.
2019. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!