Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan húzzam ki magamat az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzzam ki magamat az ilyen helyzetekből? Ti hogyan szoktátok, vagy hogyan csinálnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy tetszik nekem egy lány. Egyenlőre még nem szeretném neki elmondani, hanem egy kicsit beszélgetni vele stb:.szóval hogy összerázódjak vele.viszont van egy haverom, méghozzá a padtársam, aki az a tipikus beszólogatós, törpe, s már többször is volt olyan, hogy olyanokat mondott, pl mikor megvédtem a lányt, hogy "ezért nem jár veled" meg ilyenek. Mosteg volt egy olyan kérdése egy beszélgetés után, hogy neked tetszik az a lány (amelyik igye tetszik nekem) csakhát ő meg a közelemben volt (a lány) s nem akartam azt swm mondani, hogy igen, de azt sem, hogy nem. Mivel hazudni sem akarok. Így csak eltereltem a szót...viszont ha ez mégegyszer igy lesz, gonfolom ez lassan feltűnő lesz a csajnak, hiszen nagyon okos, ez az egyik ok, h belé szerettem...hogyan térjek ki ezekből a helyzetekből? Ti mit csinálnátok?

2018. febr. 16. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

'ha ennyit kérdezgetted, azt kell feltételeznem, hogy féltékeny vagy rá.'


'ezt már megbeszéltük egyszer. Beakadt a lemez vagy csak kimerült az agyad témákból?'


'Nagyon unatkozol, vagy komolyan érdekel (mások magánélete)? Mindkettő szánandó.'


'Ha azért kérdezed, mert rá akarsz hajtani és érdekel, hogy oké- e, ki kell ábrándítsalak. Úgyis ő dönti el kit választ. Szóljak az érdekedben pár szót?'


'Viccelsz? Láttad, hogy a matekja milyen (jó) lett? Ilyen csaj ne tetszene valakinek? Ember...'


A kulcs az önbizalom.

2018. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A válaszodat biztosan nekem szántad? Hiszen eg,általán nem ez volt a kérdésem...
2018. febr. 16. 16:21
 3/6 A kérdező kommentje:
És még valami, a másik felemen meg egy lány ül, aki meg nagyon odavan értem, s a legjobb barátnője a csajnak, s ugyanazt csinálja, mint a fiú...vele is ugyanazt kell csinalnom, ugye?
2018. febr. 16. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Hjaj. Ha olyan okos az a lány...


Ha megint kérdezget, h tetszik e neked az a lány, de nem akarsz válaszolni, akkor ezeket lehet kerülésként mondani.

2018. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy mások számára nyilvánvaló, hogy tetszik neked a lány. A barátnője meg lehet, hogy irigy, féltékeny, stb. sok jóindulatra ne számíts tőle, örülj, hogy ha nem lesz szarkavaró.


Kicsit húzzál bele az összerázódásba, ha ennyi gond van, és akkor már nem lesz gond, hogy beszólogatnak a csaj előtt.

2018. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mért kell szégelni vagy titkolni?
2020. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!