Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat beszélgettem egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat beszélgettem egy lánnyal az interneten, majd találkoztunk személyesen elvoltunk stb stb! Majd tali után kérdeztem, hogy érezte magát azt mondta nagyon jól! Viszont nem azóta nem tudom hova tenni a dolgot hogy ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy nem akar semmit akkor hagyjuk ! de azt mondta hogy szeretne jobban megismerni meg minden ! viszont azóta szó sincs talirol vagy egyéb közös programról !Tali közbe úgy láttam rajta olyan volt mint aki zavarba van vagy nem tudom ! nem lett volna még fiúja ???
2018. febr. 16. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért siettem !! Lany 18 / en 23
2018. febr. 16. 21:34
 3/5 anonim válasza:
100%

Ha mondta, hogy szeretne jobban megismerni, akkor az valószínűleg úgy is van.

Viszont, ha már úgy állsz hozzá, hogy ha nem akar semmit, akkor hagyjátok a dolgot, akkor az nem egészen jó.

Szerintem egy kapcsolat nem csak szerelemből és szimpátiából épül. Próbáld meg elnyerni a barátságát, és ne légy rámenős.

Szervezz jó programokat, de ha nagyon sok alkalommal visszautasít, akkor valószínűleg nem szeretne tőled semmi olyat, csak nem akarja elmondani.

2018. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ezért mondtam neki hogy mondja meg nyugodtan nyilván ez az élet ! mondta nem mert szeretne meg ismerni meg stb ! de viszont a találkozások felse hozódnak ! Mert nyílván én ha valakit meg akarok jobban ismerni akkor legalább 7 napból 2 napot rászánok nem a facen akarom jobban megismerni ! Első tali óta még mindig nem sikerült megszervezni egy másikat ! nem látok bele
2018. febr. 16. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar téged, hogy nem hozza fel az újabb találkozó lehetőségét, akkor miért nem kérdezel rá? Hátha csak nem akar kezdeményezni.
2018. febr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!