Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi számít sablon szövegnek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom a lányoktól hogy nem szeretik ha sablon szöveggel írnak nekik lányok elmondanátok hogy mit szerettek és mit nem ha írnak nektek?

2018. febr. 18. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Mizu, hogy vagy, milyen napod volt, hogy aludtal, mit csinalsz, meselj magadrol. Ezeket nem szeretem, mert oszinten, ha pl ramir valaki es megkerdezi, hogy mizu, tuti nem fogom elmondani egy idegennek hogy mi tortent velem aznap es milyen volt.

Szeretem, ha pontos kerdeseket tesznek fel probal bekapcsolodni a temaba, es elbeszelunk arrol. Pl: megkerdezi a kedvenc enekesemet, elmondom, kifejti rola a velemenyet, en is kifejtem hogy miert szeretem, visszakerdezek hogy neki ki es igy tovabb. Igy mar izgalmas egy beszelgetes szerintem

2018. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Engem a hogy vagy nem zavar, de a mizu, mi újság és társai ki tudnak kergetni a világból.
2018. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!